Bulvaras: Kruizinis burbulas: klaipėdiečius trems į rajoną?

Kadangi „kovidas“ neišsikvėps dar nei šiemet, nei kitąmet, bandoma į žmonių gyvenimą sugrąžinti egzotiškuosius kruizus. Ir ne šiaip sau sugrąžinti, o padaryti itin saugius. Pavyzdžiui, sudaryti uostų burbulus. Tai reiškia, kad, kai atplauks kruizinis laivas, po Klaipėdą galės vaikščioti tik jo keleiviai, o klaipėdiečiai negalės atverti namų durų ir atsidaryti langų. Tiems, kurie negalės iškęsti užsidarę patalpoje kelias valandas, rekomenduojama pasiprašyti priimamiems į Klaipėdos rajono savivaldybę.

Gali būti taikomas ir kitas šiek tiek švelnesnis variantas. Kai atplauks kruizinis laivas, bus uždaroma ne visa Klaipėda, o tik jos senamiestis ir tik porai trejetui valandų, kol turistai šmirinės po jį.

Žinoma, kruiziniuose laineriuose, kurie yra mažyčiai plaukiojantys miestai, įrengti kurioje nors patalpoje punktą, kuriame keleiviai galėtų pasidaryti COVID-19 testą, tikrai nebūtų sunku, tačiau kelionių organizatoriai nenori kankinti savo klientų. Jiems bus stengiamasi sudaryti vaizdą, kad pasaulyje koronaviruso nėra. Jie savo laive kaip burbule bus nuo visko apsaugoti, nuo gyvenimo taip pat.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder