Bulvaras: Melnragėje geriausios bangos? Negali būti

Daugelis mūsų banglentininkus romantizuojame ir įsivaizduojame „jamančius“ didžiules bangas vandenynuose. Užtat negalime atsistebėti klausydami banglentininkų profesionalų pasakų, kad visoje rytinėje Baltijos jūros pakrantėje geriausios bangos jiems yra Melnragėje prie šiaurinio molo.

Dar labiau glumina čiauškėjimas, kad ramioje jūroje žmonės greičiau išmoksta saugiai plaukioti banglentėmis. Mat tada esą jie susikoncentruoja į techniką. Ne vienas mano, kad tai nesąmonė. Kaip gali išmokti šokinėti per bangas jūroje, jeigu jų nėra. Tai tas pats, kas gulti ant banglentės dykumoje ir įsivaizduoti, kad plauki vandenyne. Tai gal galima išmokti plaukioti banglentėmis ir nuotoliniu būdu?

Ir jau visiškas kosmosas, kad gali palankyti savaitę trunkančius kursus mūsų Melnragėje prie šiaurinio molo, o paskui važiuoti į Balį ar kokią nors Portugaliją ir ten sau ramiausiai plaukioti tarp vandenyno bangų.

Bet yra tokia žmonių grupė, tikinti visais tais dalykais, tačiau ji piktinasi, kad Klaipėdoje niekas nemoko banglentininkų, kaip vandenynuose apsiginti nuo ryklių.

 

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder