Bulvaras: Negeras pavyzdys

Klaipėdos rajone dedasi įdomūs dalykai. Ir šįkart turime omenyje ne metai iš metų išrenkamą Petrą Gražulį. Praėjusią savaitę rajono politikai rinkosi į neeilinį posėdį, kuriame atleido administracijos direktorių Artūrą Bogdanovą, kurio vos prieš kelis mėnesius visi maldavo nepalikti pareigų. Atleido ir sunkiai sergančią mero pavaduotoją. Nejau nebuvo galima palaukti, kol žmogus pasveiks? Lyg ir taip bėdų būtų maža.

Tačiau „Bulvarui“ ypač įstrigo tai, kad balsuoti visi važiavo gyvai, pagal grafiką, o vienas politikų, Vaclovas Macijauskas, ko gero, nespėjęs grįžti iš balsavimo, toliau posėdyje dalyvavo vairuodamas. Toks nutrūktgalviškas elgesys susilaukė kolegų raginimų sustoti pakelėje ir tada dalyvauti posėdyje arba pirmiau grįžti į namus ir prisijungti iš naujo. „Geriau užsikrėsti “kovidu„ nei susižaloti avarijoje“, - kolegą auklėjo vienas iš Tarybos narių.

Laimė, viskas baigėsi gerai, tačiau „Bulvaras“ negali nutylėti. Gerbiamas Vaclovai, nors ir su užsegtu saugos diržu, bet pavyzdį rajono gyventojams rodote nelabai gerą...

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder