neptūnas, sirgaliai, krepšinis

Bulvaras: Neramios „Neptūno“ gerbėjų dienos

Šiomis dienomis Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai, kiek dar jų liko, išgyvena didžiulį nerimą. Klaipėdiečiai baiminasi, kad jų neištiktų Vilniaus „Rytą“ palaikančių kolegų likimas.

Pastarieji su baisiomis kančiomis nurijo karčią piliulę, kurią jų mylimai komandai LKL čempionate išrašė Utenos „Uniclub Casino-Juventus“. Po tokio nokdauno sekė ir nokautas.

Paaiškėjo, kad sostinės komandos kovas FIBA Čempionų lygoje transliuos mokama televizija. Ta pati, kuri šiemet tapo didžiausio vilniečių priešo Kauno „Žalgirio“ generaline rėmėja.

LKL pirmenybėse „Neptūnas“ nežiba. Per žaistas penkerias rungtynes pavyko iškovoti tik vieną pergalę. Keliose dvikovose gauta ir į „vieną kasą“. Kol kas uostamiesčio ekipos pasirodymus galima nemokamai stebėti per BTV. Tačiau niekas negali garantuoti, kiek ilgai tai tęsis.

„Bulvaro“ agentų duomenimis, ištikimiausi „Neptūno“ fanai jau tariasi, ką reiks daryti, jei jų mylimos ekipos rungtynes pradės rodyti tik per mokamą „Balticum“ kabelinę televiziją. Ir tik analoginiu formatu - kad vaizdas aikštelėje atrodytų gražesnis.

 

Sidebar placeholder