Bulvaras: Oje, oje, kas vyksta Lietuvoje ir Klaipėdoje

Per tą prakeiktą pandemiją kad atkuto vagys, - neklausk. Gal policininkai, bijodami kovido, jų nebegaudo? Antraip kaip paaiškinti, kad vienas vagišius tą pačią parduotuvę Kuršėnuose šiemet apiplėšė jau 16 kartų.

Tie, kurie neturi ką veikti, bet iš prigimties nėra tinginiai, daro visokias apklausas, pavyzdžiui, aiškinasi, kiek nuo kovido numirė Jonų, ir kt. Pasirodo, daugiau nei 81 proc. šalies gyventojų mano, kad situacija Lietuvoje blogėja, o 1 proc. - tai dar blogiau - neturi nuomonės. O juk sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys stengiasi iš visų jėgų.

Štai praėjusį penktadienį Lietuvos pilietis A. Dulkys, nepaisydamas, kad kovidinė situacija Klaipėdoje itin bloga, atvyko į uostamiestį. Nežinia, ar Seimo Sveikatos reikalų komitetas su buvusiuoju ministru Aurelijumi Veryga priešakyje vyko paskui dabartinį ministrą, ar ministras paskui komitetą. Ne, prie jūros seimūnai nėjo - pūtė per stiprus vėjas. Ir kaip kovoja klaipėdiečiai su kovidu, valdžios vyrams ne itin rūpėjo. Jiems dabar svarbiausia pasidalinti ligonių dūšeles, sujungiant ir atjungiant ligonines uostamiestyje, nes ligonių jose dar daug liko.

 

 

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder