Bulvaras: Pasakė - kaip kirviu nukirto

Į liepos viduryje Klaipėdoje keturias dienas vyksiantį didžiausią Europos folkloro kultūros festivalį „Europeade“ besiruošiantys prekybininkai ir įvairių paslaugų teikėjai net neįtaria, kokį šurmulį uostamiesčio valdžios kuluaruose sukėlė siūlymas atleisti juos nuo vietinės rinkliavos.

Nors pastaroji ir šiaip labiau simbolinė. Už prekybą rankdarbiais, tautodailės ar meno dirbiniais per dieną tektų sumokėti tik 2,90 euro. O patvirtinus lengvatą, į uostamiesčio biudžetą nepatektų viso labo 1 448 eurai.

Tokius skaičius Klaipėdos miesto tarybos narys, turtingiausiu Lietuvos politiku tituluojamas Vidmantas Dambrauskas ironizuodamas pavadino „įspūdingais“ ir neslėpė pykčio, kad šios sumos neužtektų net prekybos vietai po šventės nuplauti.

Daug netuščiažodžiaudamas verslininkas pateikė alternatyvų pasiūlymą.

„Kadangi tokio prašymo teikėjai visiškai neturi sąžinės, siūlau juos įpareigoti apklausti tautodailininkus. Jei atsiras nors vienas, kuris per šventę neparduos bent 10 daiktų, aš už juos visus sumokėsiu tuos 2,90 euro iš savo kišenės. Prižadu. Šventai“, - iš peties rėžė V. Dambrauskas.

Tad lieka tik palaukti „Europeade“ ir paaiškės, ar jos rengėjai išdrįs pakelti milijonieriaus Tarybos nario viešai mestą pirštinę.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder