Bulvaras: Pasaulio pabaiga: dirbsime iki grabo lentos? (1)

Kokiu ufonautu reikia būti, kokiame kosmose gyventi, kad į galvą šautų mintis siūlyti Lietuvoje pensinį amžių ilginti iki 72 metų? Juk jau 50-mečiams, nekalbant apie šešiasdešimtmečius, įsidarbinti labai sunku. Darbdaviai, kad ir patys būdami 70-mečiai, pageidauja kur kas jaunesnių darbuotojų. Neduok Dieve, žmogus, būdamas kokių 67 metų, praras darbą, jam iki pensijos dar bus 5 metai, o kas jį ims?

Dar gerai, jeigu būdamas tokio amžiaus pilietis dirbs kokioje nors kontoroje, spės kas nors greitąją iškviesti. O kaip bus su narais? Kai po vandeniu nusileidusiam 71 metų amžiaus žmogui pasidarys bloga, kas ten ners jam suteikti pagalbą?

Klysta tie, kurie, matydami pensinio amžiaus žmones, iš paskutiniųjų besilaikančius darbo vietos, mano, kad tai energingi ir puikiausiai dirbti galintys žmonės. Nieko panašaus, jie laikosi turimo darbo todėl, kad iš pensijos nepragyvena.

O jeigu jau tikrai nėra kitos išeities, kaip tik ilginti pensinį amžių, nes Lietuvoje nebėra žmonių, galinčių visiems uždirbti pensijas, tai nėra ko smulkintis: išleidai įstatymą, kad žmogus privalo dirbti iki paskutinio atodūsio šioje žemėje, ir baigtas kriukis.

 

Raktažodžiai
Griūk negyvas Darbo vietoje !
Jablonskis, 2021-04-27 06:55
Sidebar placeholder