Bulvaras: Pasigedo kabinetinės valdžios

Garsiausia pastarojo meto Klaipėdos liberalė Alina Velykienė skambina pavojaus varpais. Pirmadienį, rugsėjo 12 d., maždaug nuo 15.00 iki 17.00 Klaipėda buvo likusi be valdžios.

Politikei užkliuvo tai, kad darbo dienos pabaigoje vykusioje naujojo Klaipėdos futbolo mokyklos komplekso atidarymo ceremonijoje dalyvavo visi šeši Klaipėdos savivaldybės vadovai. Meras Vytautas Grubliauskas atvyko su savo pavaduotojais Arūnu Barbšiu ir Arvydu Cesiuliu. Administracijos direktorių Gintarą Neniškį atlydėjo jo pavaduotojai Asta Dirgėlienė ir Andrius Dobranskis.

„Bulvaras“ visiškai pateisina tokį miesto valdžios dėmesį futbolui, nes tai sporto šaka Nr. 1 pasaulyje. Dar kalbama, kad futbolo mokyklos statybos pandemijos metu vyko labai sunkiai, todėl visi valdžios vyrai ir moterys jaučiasi prisidėję, kad jos buvo baigtos.

Tačiau A. Velykienė mano, kad per tas dvi valandas mieste galėjo nutikti baisių dalykų.

„Mūsų laikais (laikai, kai Klaipėdą valdė liberalai - “Bulvaro„ past.) taip nebūdavo, - sako aštuonerius metus Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja buvusi A. Velykienė. Anot jos, valdant liberalams bent vienas iš miesto vadovų visada darbo metu sėdėdavo kabinete, nes “reikia parašą padėti" ar spręsti netikėtai iškilusias problemas.

„Bulvaras“ nesiima vertinti, bet kelia kausimą - kas valdo miestą naktį nuo 17 val. iki 8 val. ir savaitgaliais bei švenčių dienomis?

 

 

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder