Bulvaras: po Klaipėdą ropinėja nuplikusios boružėlės

(2)

Netikėtai nelauktai vieninteliame Lietuvos uostamiestyje ir taip buvę nekokie gėlynų reikalai pradėjo dar labiau prastėti.

Negali žinoti, gal keičiantis miesto valdžiai senosios šalininkams jau niekas neberūpėjo dėl nusivylimo, o naujosios gerbėjai iš to džiaugsmo, kad galės šeimininkauti mieste, vis dar nežino, nuo ko pradėti tvarkytis pirmiausia.

Ne, tai ne vabalai iš „š“ raidės ropinėja po Klaipėdą. Kažkada tai buvo boružėlės (žr. nuotr.). Kas joms nukirpo „plaukus“, kodėl jos tokios nuplikusios, sunku pasakyti. To tikriausiai reikėtų klausti Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus atstovų. Jos kažkodėl primena Klaipėdos pilies teatro spektaklį „Nuplikusi dainininkė“, nors jame apie želdinius nekalbama.

Savivaldybės atstovai tikina, kad šią vasarą uostamiestyje gėlių bus daugiau. Nuojauta kužda, kad tie antikvariniai vabalai, ko gero, keliaus į metalo laužą.

Nors gal jie dar ir bus panaudoti gėlėms sodinti pietiniame miesto miegamajame rajone - bus patraukti iš centro į miesto pakraštį, kad nešiurpintų užsieniečių, ir viskas.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder