Bulvaras: Reikia vakcinos ir nuo noro šiukšlinti (2)

Na, ponai, kas daugiau? Kažkas negerai, kaip liaudis sako, su kai kurių automobilių vairuotojų galva. Koks skirtumas, kur vežti senas, naudotas automobilių padangas - į aikštelę ar ieškoti nuošalios vietos kokioje nors palaukėje. Bet kuriuo atveju vis tiek reikia pasikrutinti - kurs nors vežti.

Atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad taip šiukšlina žmonės, mėgstantys gamtą. Jiems kur kas maloniau savo turtelį palikti žaliame miške, kokioje nuošalioje vietoje, kad niekam netrukdytų, nei bjaurioje, purvinoje atliekų aikštelėje. Joje nėra komforto.

Visuomenė su tais padangistais kovoja jau seniai, bet jie vis randasi kaip grybai po lietaus. Deja, karžygys - miesto Savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius nepajėgus vienas išgaudyti visų šiukšlintojų.

Beje, neseniai buvo kreiptasi į Klaipėdos universitetą pagalbos. Jame užsakyta atlikti tyrimus ir išrasti vakciną, kuria paskiepytas žmogus jokiu gyvu nenorėtų teršti gamtos nei pats, nei kitam leistų. Tik neaišku, ką reikės daryti su tais, kurie bijo skiepų ir niekada nesiskiepija. Mat be visuotinės vakcinacijos padangų mėtymo kur papuola ligos, ko gero, neįveiksime.

 

Raktažodžiai
Jau nekalbu apie "patogumą" sukrauti atliekas į konteinerius. Padaryti estakadą, kad būtų galima jas sumesti iš viršaus niekam neįdomu, svarbu įsisavinti pinigus aikštelės statybai.
P.S., 2021-05-17 19:16
Aikštelė priima 5 padangas per metus iš vieno adreso, nepriklausomai, kiek žmonių ten gyvena, ir kiek automobilių yra. Tas pats ir su baldais, su žaliosiomis atliekomis išvis nesąmonė. Pirmiausiai sudarykite žmonėms sąlygas, o po to reikalaukite ir piktinkitės.
..., 2021-05-17 19:14
Sidebar placeholder