Bulvaras: Šitiems aktoriams niekas gėlių nedovanoja

Tai joks šokių „Šok su žvaigžde“ ar, jaunimo žargonu tariant, „Per pandę šokame ant palangių“ projektas. Bet vaizdelis gražus, tapybiškas (žr. nuotr.)

Primena teatrališką, gerai surežisuotą sceną iš kokio nors darbą aukštinančio spektaklio. Patikėkite, čia ne scenos, o statybų meistrai. Gal žinote, kuo jie skiriasi?

Aktoriai po spektaklio kartais gauna gėlių, o didesnių ar mažesnių plojimų sulaukia visada. Į juos pomidorai mėtomi labai retai. Statybininkams pabaigus projektą pasipila ne plojimai, o keiksmai: tai plyšiai palikti per dideli, tai dažyta kaip su vištos koja, ir pyp pyp pyp.

Aktoriai nebaigę spektaklio niekada neišeina namo, o statybininkai, jeigu baigiasi darbo valandos, gali palikti pusę dažyto lango ir dingti.

Vaidintojai dirba uždarose patalpose su kaukėmis, o statybininkai gryname ore ir be jų. Jeigu žiūrovai spektaklio nesupranta, tai - tikras menas, o jeigu statybininkų darbo - tai brokas.

Aktorių šiais laikais nors vežimu vežk, o statybininkų Lietuvoje jau reikia su žiburiu ieškoti. Jų vietą šalyje tvirtai pasisavino ukrainiečiai ir baltarusiai. Užtat jau ir uostamiestyje, ne tik sostinėje, atsirado ukrainietiškos ir baltarusiškos kokybės namų.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder