Bulvaras: Skiepytis ar nesiskiepyti?

Štai koks hamletiškas klausimas vis dar kankina dorus klaipėdiečius. Kai pagaliau kuris nors pasiryžta tai daryti, slapta tikisi, kad nepavyks užsiregistruoti vakcinacijai internetu arba kad nebus tos vakcinos, kurios jis nori, tad niekur jam eiti nereikės. Bet nepasiseka.

Užregistruoja ir dar žinutę atsiunčia į telefoną, kurioje viskas surašyta: kur, kokiu laiku, kokia vakcina. Ir visai nėra prie ko prikibti ir kuo piktintis. Nieko nepadarysi, matyt, toks likimas. Kad ir labai bijo žmogus, nusprendžia eiti skiepytis.

Žinutėje nurodyta, kad nereikia ateiti anksčiau nei prieš 10 minučių, bet kad nepavėluotų, kiekvienas užsimeta pusvalandį. Atėjęs prie vakcinacijos punkto ir pamatęs eilutę žmogus sutrinka, bet išdidžiai eina prie durų - jam juk paskirtas laikas. Ir kaip nusivilia pilietis, kad visų eilėje stovinčiųjų laikas jau praėjęs, ir kad jis turi stoti į galą. Štai kur netvarka, štai dėl ko reikia piktintis. Kam tada registruoja, kam nurodinėja laiką, jeigu niekas tvarkos nežiūri? Kodėl Savivaldybė nieko nedaro, kur žiūri Klaipėdos meras? O kad patys žmonės prisidurdami tą pusvalanduką ir sudaro tą eilę, jam nešauna į galvą.

Vis dėlto kaip gerai, kad žmogus turi kuo piktintis, kad kažkur vis dar yra eilių.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder