Bulvaras: Sudaužei mobilųjį telefoną - „šakutės“ tau (1)

Esame gyvi žmonės, ne robotai, mums pasitaiko nesusičiupinėti: telefonas tik tarkšt ant asfalto - ir į smulkius šipulius.

Būtent taip šiomis dienomis atsitiko vienam vyriškiui. Riebiai nusikeikė žmogus, pats save išbarė už tokį nerangumą, kiek palengvėjo.

Baisus čia daiktas, eina pirkti naujo. Ir ką jūs pasakysite, jo neįleidžia į parduotuvę be galimybių paso. Ne, jis - joks antivakseris, turi tą galimybių pasą, bet jis liko sudužusiame telefone. Keiksmažodžių kiekis auga, jų auštai didėja.

Nieko nepadarysi, reikia užsisakyti kitą galimybių pasą per - e. bankininkystę. Kurgi ne. Mat, pasirodo, anksčiau tai darydavo su „Smart ID“ programėle. Bet juk be telefono ją nepasinaudosi. Štai ir liepto galas. Ką dabar daryti?

Moralas. Nepasitikėk vien tik technika, „išsiprintink“ ir turėk popierinį variantą tam atvejui, jeigu kas nors nutiktų, internetas „užsitrumpintų“ ar pan.

Pensininko patarimas: „Ko čia panikuoji. Nueik į bet kurią vaistinę, tau atspausdins galimybių pasą ir nusipirksi tą telefoną.“

 

Raktažodžiai
kuo skubiau ta galimybiu pasa valdzios idijotams i antra gala sukisti tik giliai ,kad nesimatytu ir negazdintu pilieciu
Kuo skubiau , 2021-10-25 17:04
Sidebar placeholder