Bulvaras: Vienų užpakaliai jūroje, kitų širdys, pilnos nerimo

Daugeliui tas saldus žodis „atostogos“ yra susijęs su kolektyviniu užpakalių mirkymu jūroje, gulėjimu lapo pozoje pliaže, absoliučiu minčių išvalymu iš pavargusios galvos. Ir smagu būna tik tada, kai pats atostogauji, o kai kiti - ne.

Neretai įmonės atostogauti eina urmu. Rugpjūtį skuba pailsėti ir daugelis valdininkų. Ištuštėjusiuose darbo kabinetuose ir galvose įsivyrauja štilis. Likusieji irgi tarsi atostogauja, nes nebeturi kam skambinti, kam rašyti laiškų. Įsivyrauja ir informacinis badas: kad ir kam skambintum, informacijos negausi, nes niekas už nieką neatsako, o pavaduoja tik dėl paukščiuko.

Blogiausia darboholikams, kurie yra suplanavę per atostogas apsilankyti pas gydytojus, mat yra tokių gydytojų, kurie vasarą atostogauja ir po du mėnesius ar ilgiau. Grįžę kai kurių savo pacientų gali ir neberasti.

Nieko, liko kentėti pusę mėnesio, kol visi grįš iš atostogų. Tada galėtų prasidėti normalus gyvenimas, bet taip nebus: jau laukia išsižiojęs koronavirusas ir daugybė susikaupusių darbų.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder