Buvęs modelis Rūta Banionytė: „Gaunu visą heitą dėl to, kad esu nepasitvarkius papų“

Tinklaraščio „Šokoladas sielai“ kūrėja, buvęs modelis Rūta Banionytė (45) svečiuodamasi laidoje „Bučiuoju. Rūta“ dalijosi savo patirtimi, kokių komentarų apie savo išvaizdą ji sulaukia socialiniuose tinkluose. Moters teigimu, Lietuvoje egzistuoja savotiškas sąrašas, ko negali lietuvė, ypač – jei ji yra vyresnė.

R. Banionytė pasakojo, kad „Šokoladas sielai“ socialinių tinklų paskyroje susibūrusi aktyvių sekėjų grupė, kurie komentuoja moters įkeltas nuotraukas ar vaizdo įrašus. Daugiausiai neigiamų komentarų susilaukia įrašai, kuriuose Rūta apsirengusi atviresnius ar aptemptus drabužius.

„Man yra 45 metai, aš turiu gana aktyvų „Instagram“ profilį. Daugiausia nepasitenkinimo sulaukiu, kai įkeliu kažką seksualesnio arba labiau aptempto. „Renkis pagal savo amžių“ – nežinau, kiek kartų esu girdėjusi šią frazę iš savo sekėjų“, – pasakojo Rūta. 

Jos manymu, Lietuvoje yra nemažai nerašytų taisyklių, kaip moteris turėtų elgtis, kaip turėtų atrodyti, jei nori sulaukti visuomenės palaikymo. 

„Man patinka rengtis taip, kaip aš noriu. Man patinka aptempti rūbai, trumpas sijonas. Pilvas mano netobulas po dviejų vaikų, bet aš vis tiek jį galiu atidengt. Man tiesiog patinka. Aš negalvoju, kiek man metų“, – sakė Rūta. 

Taip pat pašnekovė įžvelgia naują tendenciją, kad moterys „turi tvarkytis“. Ši frazė nė iš tolo nebyloja apie namų švarą, tai – apie moterų išvaizdą, kad sulaukus tam tikro amžiaus, jau tampa priimta norma „susitvarkyti“. Kitaip sakant, patobulinti išvaizdą pas plastikos chirurgus. 

„Aš gaunu visą heitą daugiausiai dėl to, kad aš nepasitvarkius papų“, –  atviravo tinklaraščio kūrėja. 

Rūta teigė, kad įkėlus nuotrauką su maudymosi kostiumėliu, ji sulaukia ypač aštrių pasisakymų, kai kurie iš jų yra nukreipti ir į jos vyrą. 

„Daryk ką nors, aš nežinau, ar tu pati pastebėjai, bet man taip baisu. Padėk savo vyrui, aš nežinau kaip jis iškenčia“, – tokius raginimus kreiptis į plastikos chirurgus tvirtino išgirstanti Rūta. 

Pašnekovė sakė, kad iš savo sekėjų ji vos ne kasdien sulaukia klausimų, kada ji pasidarys krūtinės didinimo ir vokų operacijas.  

Daugiau diskusijų apie visuomenėje gajus stereotipus, kaip turi atrodyti moteris – „Bučiuoju. Rūta“ laidoje. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder