Paulius Bukauskas

Buvęs radijo laidų vedėjas Paulius Bukauskas – apie gyvenimą, kurį sugriovė azartiniai lošimai, metus kalėjime ir milžiniškas skolas

Buvęs radijo laidų vedėjas ir garsus renginių organizatorius Paulius Bukauskas neseniai džiaugėsi išskirtine sėkme Lietuvos pramogų pasaulio padangėje.

Atrodė, kad apie geresnį gyvenimo scenarijų negalėjo net pasvajoti, tačiau šį antradienio vakarą LNK laidoje „Bus visko“ Paulius prisipažins, kad per kelerius metus jis prarado viską – reputaciją, draugus ir net laisvę.

Pauliui koją pakišo priklausomybė nuo azartinių lošimų ir šiandien vyras yra priverstas savo gyvenimą kurti iš naujo.

Vyras prisipažįsta, kad jis iki šiol negali paaiškinti, kaip ir kodėl įniko į destruktyvų pasaulį: „Visiems yra suprantama, kad narkotikai ir alkoholis yra priklausomybės, tačiau jei tu loši, esi kvailas, ir viskas.

Pats kaltas.

Tačiau žmonės nesupranta, kad tai yra tokia pati liga“, – laidoje prisipažins vyras.

Vos tik Paulius pradėjo lošti, viskas jo gyvenime it kortų namelis ėmė griūti žaibo greičiu.

Pasak vyro, daugelis panašų potraukį turinčių žmonių su priklausomybe įprastai kovoja labai ilgą laiką, kol atsiduria beviltiškoje situacijoje, tačiau jis žemiausią savo gyvenimo ribą pasiekė po dvejų metų.

„Pirmiausia praloši savo pinigus, tada visų draugų, kurie tau skolingi, pinigus, tada pradedi skolintis dar.

Galiausiai pradedi galvoti, kaip dar prasimanyti tų pinigų, skolos spaudžia, reikia atiduoti, o ir dar daugiau lošti norisi.“

Laidoje „Bus visko“ buvęs radijo laidų vedėjas prisipažins, kad priklausomybė nuo azartinių lošimų jį privedė prie teisiamųjų suolo.

Kai Paulius buvo nuteistas lygtinai ir jo gyvenimas dužo į šipulius, jis nusprendė pakeisti aplinką ir išvyko į Airiją.

Vis tik idilė svetur atrasti naują laimę netrukus subliuško, kai jis sužinojo, jog jo suėmimui išduotas Europos arešto orderis.

Paulius prisipažįsta, kad, sužinojęs tokias naujienas, jis pats nuvyko į policijos nuovadą, kurioje ir buvo suimtas.

Jo ekstradicija truko ilgai, todėl vienus metus jis praleido vienutėje Airijoje, o vėliau dar apie dvejus metus kalėjo Lietuvoje.

Paulius prisipažįsta, kad tie metai buvo itin sunkūs, kupini niūrių minčių ir savigraužos.

Vis tik didžiausia gėda vyrui yra ne dėl to, kad teko pabuvoti nelaisvėje, bet dėl visų įskaudintų ir nuviltų žmonių, kuriuos išdavė emociškai.

Šiandien Paulius įvairioms įmonėms bei žmonėms yra skolingas per 136 tūkst. eurų. „Didžiausia gėda yra, kad negaliu atiduoti žmonėms jų pinigų.

Kai gaunu žinutę, kad reikėtų kažkaip atiduoti tą skolą, aš labai norėčiau tai padaryti, bet tada suprantu, kad be tavęs yra dar 50 tokių, o aš turiu išlaikyti ir savo šeimą, turiu pavalgyti, apsirengti ir neuždirbu tiek, kad dar galėčiau atiduoti skolas“, – atviraus Paulius, kurio gyvenimą sugriovė priklausomybė nuo azartinių lošimų.

Apie kainą už praeities klaidas, depresiją ir metus, praleistus Airijos vienutėje, – jau šį antradienio vakarą laidoje „Bus visko“ 20 val. tik per LNK.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder