C. Diaz pasidalijo sėkmingų santykių patarimais

Laidoje „The Drew Barrymore Show“ aktorė Cameron Diaz pasidalijo patarimais, kaip kurti ilgalaikius ir sėkmingus santykius.

Aktorė pabrėžė, kad dar pažinties pradžioje reikia apsispręsti, ko nori iš santykių, o jei tavo lūkesčiai yra nepatenkinami – išsiskirti, rašo naujienų portalas People.

Laidos vedėjas pasidalijo savo draugės istorija: „Ji sako, kad visi vaikinai ją nuolat palieka. Aš jos paklausiau, kaip atrodo jos pirmieji pasimatymai. Draugė atsakė, kad pirmųjų pasimatymų metu ji vaikinų teiraujasi, ar šie nori turėti vaikų.

Ji tokių dalykų klausia per pirmąjį pasimatymą?! Pirmiausia reikėtų teirautis ne apie vaikus, o sužinoti, ar jam patinka pica arba mėlyna spalva.“

C. Diaz atsakė, kad laidos vedėjo draugė elgiasi labai teisingai:

„Ji turėtų keisti požiūrį ir negalvoti, kad visi ją palieka. Jei vaikinas neatitinka tavo lūkesčių, tai yra gerai, nes bent jau žinai, kad netinkate vienas kitam. Manau, kad tai ir yra santykių esmė.“

Aktorė ir laidos vedėjas priėjo prie išvados, kad svarbiausia yra žinoti, ko nori. Jei randi tai, ko ieškai, gyvenkite ilgai ir laimingai, o jei randi tai, kas tau netinka, nebijok to žmogaus paleisti.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder