Edita Pjecha

"Daro, ką nori": 85-erių Edita Pjecha atsisako gyventi su dukra

(2)

85 metų Rusijos artistė Edita Pjecha pastaruoju metu gyvena savo namuose Sankt Peterburge. Legendinė atlikėja praktiškai nesirodo viešumoje ir nieko apie save nepasakoja. Neseniai pasklido gandai, kad artimieji pamiršo dainininkę, ir ji priversta gyventi viena. Jos dukra šiuos spėliojimus paneigė.

Ilona Bronevickaja papasakojo apie savo motiną.

Liaudies artistė yra tvirto charakterio ir nesutinka gyventi pagal kitų žmonių taisykles.

Nepaisant sveikatos problemų, dainininkė neskuba persikelti pas dukrą. Ji ir toliau gyvena atskirai nuo šeimos.

Ilona Bronevickaja NTV laidoje "Žvaigždės susibūrė" pasakojo, kad jos mama turi tam tikrų sveikatos problemų. Dainininkė praktiškai pati nejuda ir neišeina iš namų, todėl nustojo koncertuoti, o gerbėjai jos jau seniai nematė.

Tuo pat metu artimieji neskuba pasiimti Editos Pjechos pas save. Bronevickaja paaiškino, kodėl jos senyva motina gyvena viena. Ilona pripažino, kad taip visiems patogiau. Dainininkė yra tvirto charakterio, todėl daro tik tai, ko pati nori.

O persikelti pas dukrą ji atsisako. Nepaisant to, Ilona su sūnumi Stasu Pjecha nuolat palaiko ryšį. "Mes visą laiką būname pas ją, keičiame duris, remontuojame šaldytuvus, vandens šildytuvus. Kasdien palaikau ryšį", - laidos studijoje aiškino menininkė.

Pasak I. Bronevickajos, ji periodiškai girdi, kad neva pamiršo savo mamą, tačiau tai netiesa.

Edita Piecha retuose pokalbiuose su žiniasklaida skundžiasi, kad ji niekam nereikalinga.

Ilona pabrėžė, kad šiuo metu atlikėja šiek tiek koketuoja, kreipdamasi ne į šeimos narius, o į savo gerbėjus.

Organizatorių nuotr.

Ilona Bronevickaja papasakojo apie savo motiną.

"Mes ten važiuojame, keliaujame, skambiname vieni kitiems. Kai ji sako, kad ją pamiršo, ji turi omenyje publiką", - paaiškino I. Bronevickaja.

Ji taip pat pridūrė, kad mama šiek tiek perdeda, jog yra užmiršta. Gerbėjai periodiškai siunčia dainininkei dovanų ir gėlių.

Ilona Bronevickaja papasakojo, kokios būsenos dabar yra jos mama. Edita Piecha pastaruosius kelerius metus kentėjo dėl problemų su kojomis.

Mat prieš kelerius metus pasivaikščiojimo su šunimi metu ji patyrė kelio traumą, dėl kurios vėliau jai buvo atlikta operacija.

Pasak atlikėjos dukters, Pjecha ir dabar blogai vaikšto ir praktiškai neina į lauką. "Nevaikšto, neišeina į lauką. Ji nelabai vaikšto. Ji vaikšto verandoje", - pasakojo ji.

Organizatorių nuotr.

Edita Piecha ir Ilona Bronevickaja

Priminsime, šių metų pradžioje Editos Pjechos namų šeimininkė sakė, kad jos anūkas praktiškai pamiršo savo močiutę. Nina Čiuvašova apkaltino Stasą Pjechą abejingumu.

Dainininko asistentė įsitikinusi, kad Stasui tiesiog nerūpi, kaip gyvena močiutė. Verta pasakyti, kad atlikėjo draugė mirė šių metų vasarą.

Pats Stasas Pjecha sakė, kad tikrai nedažnai atvažiuoja aplankyti močiutės.

Organizatorių nuotr.

Stasas Pjecha su savo močiute

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder