Lipni juosta

Daugiau nebereikės krapštyti nagais: patarimas, kaip atklijuoti lipnios juostos kraštą

(2)

Tikriausiai daugelis iš jūsų yra susidūrę su nedideliu, tačiau labai erzinančiu sunkumu - negalėjimu rasti lipnios juostos ant ritinėlio galo.

Kad nereikėtų ilgai kankintis nagais ieškant beveik nepastebimo lipnios juostos krašto ant ritinėlio, pateikiame kelių geriausių lipnios juostos užklijavimo patarimų aprašymą.

Kaip rasti lipnios juostos kraštą - lengvi ir paprasti būdai

Žinoti, kaip išvynioti lipnią juostą, praverčia kiekvienam, norint sutaupyti laiko ir nervų.

Pirmajam būdui reikia flomasterio (pageidautina tamsesnės spalvos) arba gerai pagaląsto grafitinio pieštuko.

Kad lipniosios juostos kraštas taptų matomas, pasirinktą rašymo priemonę reikia judinti palei lipniosios juostos paviršių, ir dažai arba grafito gabalėliai pieštuko tuoj pat prilips prie sandūros.
Norėdami rasti juostos galą, paimkite šiek tiek bet kokios miltelių konsistencijos medžiagos: tam tinka kreida, valgomoji soda arba miltai.

Tada pirštu perbraukite lipnios juostos paviršiumi, kuriame bus miltelių, arba tiesiog pamerkite į juos juostos ritinėlį.

Tuomet pabaiga bus iš karto matoma dėl juostos krašte susidariusios baltos linijos, kurioje visada yra nedidelis kiekis lipnių klijų, kurių tiesiog pirštais neįmanoma apčiuopti, tačiau mažos dalelės lengvai prilimpa.

Jei naudositės šiais metodais ir patarimais, nereikės vargti ieškant juostos krašto, nes flomasterių ar miltų tikrai yra kiekvieno namuose. 

Kaip užklijuoti lipnią juostą - patarimai, kaip neprarasti jos galo

Yra vienas labai patikimas būdas, kurio esmė - visai neprarasti juostelės krašto ir tada neužsiimti kankinančiomis jo paieškomis. Šiuo tikslu po kiekvieno lipnios juostos panaudojimo nepamirškite ant jos galo užklijuoti kokį nors nedidelį daiktą, kuris neleis lipniai juostai prilipti.

Kaip apsaugos priemonę galite naudoti monetą, segtuką, degtuką ar mažą popieriaus lapelį.

Geras variantas būtų kraštinę juostos uodegėlę sulenkti per pusę, tai taip pat neleis jai prilipti prie juostos.

Dirbant su juostele, jos galą taip pat galima priklijuoti atgal, tačiau tai reikėtų daryti šiek tiek atitraukiant ją nuo vyniojimo ašies, kad lipnios juostelės kraštas išsikištų kelis milimetrus nuo ritės.

Organizatorių nuotr.

Jei patiko straipsnis, nepamirškite pasidalinti su savo draugais Facebook!

Taip pat skaitykite:

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder