Daugiau nei pusę svorio numetusios Ugnės svajonių gyvenimą daužė netektys: skausmas niekur nedings

Prieš trejus metus LNK laidoje „Bus visko“ pasirodžiusi buvusi teisininkė pasidalino stulbinančia radikalių pokyčių istorija, kurią iki tol žinojo tik artimiausi moters draugai – Ugnė Radzevičienė per metus numetė daugiau nei pusę savo svorio.

Po laidos Ugnės gyvenimas pasikeitė radikaliai. Ji ne tik sulaukė gausaus žiūrovų palaikymo, bet ir tapo atestuota dietiste. Šiandien Ugnė su vyru ir vaikais gyvena trijose pasaulio šalyse padeda svorį mesti žmonėms iš viso pasaulio.

„Dirbu ne tik dienomis, bet ir naktimis, nes mano klientai iš skirtingų kontinentų – Japonija, Australija, Amerika, skirtingos laiko juostos. Bet man tai patinka, aš kaifuoju nuo to”, – dalinosi Ugnė.

Šiandien pažvelgus į vos penkiasdešimt kilogramų sveriančią smulkutę moterį negalėtum net pagalvoti, kad dar visai neseniai ji svėrė 130 kg. Tris vaikus auginanti Ugnė prisipažins, kad su kiekvienu nėštumu priaugęs svoris niekur nedingdavo, o jį numesti pavyko tik radikaliai pakeitus gyvenimo būdą.

Ugnė perėjo prie augalinės kilmės dietos, visiškai atsisakė cukraus ir gliuteno. Kadangi cukraus yra beveik visuose jau pagamintuose maisto produktuose, Ugnė ėmė kurti savo receptus, kuriais šiandien dalinasi su savo klientais.

Ugnė trylika metų sėkmingai dirbo teisininke, tačiau paklaususi savęs, ar tai tikrai ta specialybė, kuri kiekvieną dieną teikia gyvenimo džiaugsmą, moteris sau atsakė, kad ne, nepabijojo grįžti į studijas ir baigė dietologijos mokslus.

Kai atrodė, kad Ugnės gyvenimas staiga virto svajone, prabėgus ketveriems metams po operacijos, tėtis pralaimėjo kovą su onkologine liga.

„Tėtis buvo vienas pirmųjų mano pacientų, aš jam iš esmės pakeičiau visą mitybą, padėjau teisingai maitintis, tačiau po ketverių metų  situacija netikėtai pakrypo ir organizme atsirado metastazių. Deja, jis pralaimėjo kovą su liga”, – skaudžiais išgyvenimais dalinosi Ugnė.

Ši skaudi netektis nebuvo vienintelė Ugnės gyvenime. Vos per pusmetį moteris neteko abiejų savo tėvų. Neatlaikiusi netekties skausmo, tragiškai iš gyvenimo savo noru pasitraukė ir Ugnės mama.

„Važiavau į mokymus, mama atvažiavo pažiūrėti vaikų. Grįžtant atgal sulaukiau skambučio, kad mama pasitraukė iš gyvenimo ir tai ji padarė prie mano trijų vaikų. Skausmas išlikęs iki šiol ir jis turbūt niekada nedings”, – laidoje dalinosi Ugnė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder