Didžiausias lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia dar daugiau žvaigždžių

Liepos 29 dieną Raudondvaryje įvyks didžiausias Lietuvos atlikėjų muzikos festivalis – „M.A.M.A. vasara 2023“. Daugybė valandų muzikos ir ryškiausi Lietuvos atlikėjai susiburs į vieną sceną, surengdami savo koncertus. Šiandien organizatoriai pristato dar daugiau muzikinių vardų, kurie festivalio scenoje surengs įsimintinus pasirodymus.

Jau anksčiau organizatoriai atskleidė, kad Raudondvario scenoje turėsime galimybę išvysti Nataliją Bunkę, dj nevykele, Vidą Bareikį, Gabrielių Vagelį bei Beatrich. Šiandien solidų festivalio atlikėjų sąrašą papildo dar keturi žinomi vardai.

Dar nespėjus ataušti emocijoms, po praėjusį penktadienį įvykusio didžiausio koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje, festivalio gretas papildo vienas geriausių šalies atlikėjų – Vaidas Baumila. Publika jau turėjo galimybę įsitikinti, kad Vaido koncertai – karšti, kaip ir liepos 29 – oji, o super hitų bagažas neleis nustovėti vietoje.

Vaidas Baumila – Apžavai

https://youtu.be/H8uGi4ZMgHA

Festivalio scenoje savo garsiausius kūrinius pristatys ir šiuo metu sparčiai populiarumo laipteliais kopiantis jaunosios kartos kūrėjas ir dainininkas – Rokas Yan. Atlikėjas publikai ruošia radijo stočių top‘ų viršūnes spėjusių užkariauti kūrinių programą, kurią atliks kartu su grupe.

Rokas Yan – Vakar vakare

https://youtu.be/Jz9z83azwzg

Išskirtinį šou Raudondvario publikai žada pristatyti ir praėjusiais metais muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“ tituluota geriausia progresyvios pop muzikos atlikėja Evgenya Redko. Žinoma dainininkė žada festivalio scenoje klausytojams surengti ryškiausių savo dainų koncertą.

Evgenya Redko – Deja Vu

https://youtu.be/ByzPJF1fAMI

Festivalio scenoje klausytojai turės galimybę išgirsti ir savito balso savininkę, nacionalinėje „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje vos per plauką nuo pergalės likusią Rūtą MUR. Žinomos atlikėjos muzikos pristatinėti nereikia, ją verta išgirsti ir mėgautis. Atlikėja klausytojams be visiems puikiai žinomo kūrinio „So Low“ ruošia ir kitų populiariausių kūrinių programą.

Rūta MUR – So Low

https://youtu.be/iiZprX7Bb0I

Organizatoriai teigia, kad festivalio atlikėjų sąrašas dar nėra baigtinis ir jau greitai žada pristatyti kitus ryškiausius lietuviškos scenos vardus. Festivalis „M.A.M.A. vasara“ įvyks jau liepos 29 dieną, Raudondvario dvare. Bilietus platina Bilietai.lt. Bilietai į festivalį brangs kovo 31 dieną.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder