Žiema-Vokietijoje

Dienos horoskopai šeštadieniui

Horoskopai sausio 29-ajai, šeštadieniui.

Dangaus kūnai: Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 16.48. Dienos ilgumas – 08.32. Šiandien – šeštoji Mėnulio delčios diena. Saulė Vandenio ženkle.

Protingos mintys: „Iš kančios tveriami pasauliai – ir nei vaikas, nei žvaigždė nėra gimę be skausmo“ (O. Vaildas).

AVINAS.

Regis, mintys apie darbus arba būtina reali veikla šį rytą jums neleis ilgiau pamiegoti. Būkite ypač atsargūs vakare, jeigu kažką darysite su technika, elektra, ugnimi, aukštumoje ar su duriančiais, sprogstančiais daiktais.

JAUTIS.

Tikėtinas dvasinis ir intelektinis pakilimas. Jums nuoširdžiai norėsis išsaugoti ištikimybę savo idealams, principams. Kita vertus, stokosite kantrybės diskutuodami su kitaminčiais, girdėdami skirtingą požiūrį.

DVYNIAI.

Būsite įžvalgūs, įsijausite į situaciją ar kito žmogaus sielą ir pajusite, kas iš tiesų yra svarbu bei tikra. Tai padės suvokti perspektyvą ir įvertinti galimas permainas.

VĖŽYS.

Ko gero, jusite nuotykių, varžybų troškulį. Pasiseks padaryti norimą įspūdį dominančiam asmeniui. Regis, puikiai derės jūsų racionalioji ir spontaniškoji asmenybės pusės.

LIŪTAS.

Daug laiko skirsite augintinių, ūkio ir įvaizdžio reikalams. Galbūt kažkas iš pažįstamų padės jums gauti reikiamą informaciją. Jeigu norite įsigyti reikalingą techninę, elektroninę įrangą už nedidelę kainą, kažkas jus gali nuvilti.

MERGELĖ.

Regis, jums bus smagu užsiimti kūryba, lavinti vaikus, leisti su jais laisvalaikį, sportuoti. Santykiai su aplinkiniais bus geri, tik nereikalaukite iš jų daugiau nei jie gali duoti.

SVARSTYKLĖS.

Labai dėmesingi būsite savo namiškiams, nusiteikę juos apgaubti komfortu ir ramybe. Kita vertus, kils konfliktų, jeigu išlaidausite, rizikuosite nepasitarę. Saugokitės ugnies, traumų.

SKORPIONAS.

Ši diena žada įvairių naujienų. Regis, lengvai ir noriai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis. Galite labiau suartėti su jus dominančiu asmeniu. Visgi viskas bus itin trapu ir akimirksniu gali pasikeisti.

ŠAULYS.

Galite turėti rūpesčių, susijusių su šeimos pinigais, nuosavybe. Galbūt kažką nutarsite dėl nuomos, verslo. Norint jaukios ramybės, neblogas pasirinkimas būtų krapštytis buityje, leisti laiką eksperimentuojant virtuvėje.

OŽIARAGIS.

Ši diena žada įdomius pokalbius, kurie praplės jūsų akiratį, o gal netgi galimybes. Neužsidarykite tarp keturių sienų, bendraukite, tik pasisaugokite abejotinų nuotykių ir rizikos.

VANDENIS.

Nesuklysite manydami, kad šiandieną naudingiau būtų mažiau kalbėti, o daugiau stebėti ir klausytis. Jeigu visgi kalbėsite, galite ne juokais suerzinti pašnekovus, įsivelti į intrigas ar pan.

ŽUVYS.

Jums seksis megzti naujas pažintis ir gaivinti senas. Galite sudalyvauti šauniame renginyje. Turbūt išgirsite vertingų patarimų ar patys juos noriai teiksite.

Geros dienos!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder