Juozas Statkevičius

Dizaineris Juozas Statkevičius pasidalijo vaikystės nuotrauka: stilius jau yra (8)

Garsus dizaineris Juozas Statkevičius pasidalijo vaikystės akimirka, kurioje žinomam vyrui vos 3 metai.

J. Statkevičius nuotrauką paskelbė instagramo paskyroje, kurioje turi beveik 100 tūkst. sekėjų.

„Man 3 metai, stilius jau yra, labai nemėgstu senėjimo. Šventes atšvęsim lapkričio 17 dieną“, – prie nuotraukos rašė J. Statkevičius.

Alfa.lt primena, kad neseniai garsus dizaineris Juozas Statkevičius gyrė Lietuvoje viešėjusią Danijos princesę Mary.

Kaip teigė žinomas vyras, princesė Mary pasirinko jo kurtą įvaizdį. Džiugia žinia J. Statkevičius pasidalijo instagrame. Tiesa, dizaineris neslėpė iš lietuvių jaučiantis daug pavydo ir neapykantos.

„Džiaugiuosi matydamas mylimą klientę princesę Mary. Jos didenybė, kuri pasirinko mano couture“, – socialiniame tinkle rašė J. Statkevičius.

Komentarų skiltyje dizaineris teigė jaučiantis daug lietuvių pagiežos ir pavydo. „Gal grupelė žmonių ir didžiuojasi, bet patikėkite, kiek pagiežos, kiek pavydo, kiek neapykantos, negatyvo!!!

Pradedu abejoti, ar viskas gerai su lietuvių psichine sveikata. Daug keistų ir trenktų žmonių!!! Bet manęs nejaudina, kur aš, o kur jie!“ – komentarų skiltyje rašė J. Statkevičius.

Raktažodžiai
Visiems neįtiksi, visiems nepatiksi, o kai kuriuos galima apeiti. Nereik savęs apkrauti kitų problemom, svarbu neapkrauti kitų savo problemom.
Taigi, 2021-10-16 12:51
Dėl lietuvių psichinės sveikatos, tai labai teisus yra. Mini koncentracijos stovyklos modelio visuomenėje gyvename. Neapykanta, pavydas, mobingas, reketas... Visuotinio pykčio ir mobingo visuomenė. Nors kažkas gerovės visuomenės norėjo.
Privatus, 2021-10-16 08:04
bet kam save darkyt? juk dar jaunas vyras! ir viena kita raukslele ne tragedija
fainas tas juozas, 2021-10-15 13:22
Sidebar placeholder