Eglė Daugėlaitė

Eglė Daugėlaitė grįžta į eterį – jungiasi prie žinių vedėjų komandos

Prieš kurį laiką su žiūrovais laikinai atsisveikinusi Eglė Daugėlaitė jungiasi prie LRT TV naujienų tarnybos ir grįžta į LRT eterį, kuriame ves žinias. Žiūrovų pamėgta televizijos laidų vedėja džiaugiasi grįždama į eterį naujoje pozicijose, tačiau neslepia, kad pokyčiai atneša nemažai jaudulio.

Pirmą kartą po pertraukos LRT TELEVIZIJOS žiūrovai E. Daugėlaitę išvys birželio 6 d. vakarą – ji pristatys svarbiausias naujienas „Panoramoje“. Vėliau jos vedamas žinias bus galima matyti kasdieninėse LRT TELEVIZIJOS aktualijų laidose – „Laba diena, Lietuva“ ir „Svarbioje valandoje“.

„Nors visi apie vasarą galvoja apie atostogas, būtent šiuo laikotarpiu norėjau sugrįžti į darbus – versdama naują puslapį turiu daug ko išmokti, todėl manau, kad tai geriausias metas vėl susitikti su žiūrovais. Tikiuosi, kad ir šioje pozicijoje rasiu raktą į žiūrovų širdis ir naujienas pristatysiu kaip įmanoma geriau“, – sako į darbus kartu su vasaros pradžia kimbanti E. Daugėlaitė.

Nuo šiol žinias LRT TELEVIZIJOS eteryje pristatysianti vedėja pripažįsta, kad pokyčiai atneša ir nemažai jaudulio, kadangi reikia perprasti naujo darbo specifiką bei atnaujinti savo žinias. „Tai naujas etapas ir išbandymas – tikrai negrįžtu ten, kur viską puikiai žinau, todėl laukia ir iššūkis „pasivyti“ kolegas“, – teigia laidų vedėja.

Pastarieji keleri metai televizijos laidų vedėjai buvo pokyčių laikas – laikinai atsisveikinusi su eteriu ir išėjusi į motinystės atostogas, su šeima ji gyveno Taline, tačiau LRT žiūrovai ją galėdavo pamatyti vedant įvairius projektus ir renginius. Iki tol E. Daugėlaitė rytais sveikindavosi vesdama LRT TELEVIZIJOS laidą „Labas rytas, Lietuva“.

Pirmasis eteris su Eglės Daugėlaitės sugrįžimu – birželio 6 dieną, antradienį, 20.30 val. Panoramoje per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder