Erika Vitulskienė prabilo apie vakarėlį, kai viena žinoma moteris bandė vilioti Merūną

(1)

Garsaus dainininko Merūno Vitulskio žmona, verslininkė Erika Vitulskienė nepabūgo apsilankyti Delfi TV laidoje „Nepatogūs klausimai“. Vedėjui Rolandui Mackevičiui Erika atskleidė ne visiems žinomus faktus apie save.

Šiuo metu Erika jaučia norą imtis naujų iššūkių, pavyzdžiui, dabar moteris mokosi groti būgnais.

„Ilgą laiką apie tai mąsčiau ir Merūnui sakiau: žinau, ko norėsiu dovanų per 50-ąjį gimtadienį? Būgnų. Nuėjau į „Maneskin“ koncertą ir viskas. Tada iškart nuėjau mokytis. Kol kas praėjo 6 pamokos. Išlaisvinu ten save. O prieš kurį laiką lankiau Muay Thai bokso treniruotes“, – laidoje kalbėjo Erika.

Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusį Merūną nuo pat pirmųjų minučių palaikė jo mylimoji Erika. 

„Per atrankas esame miegoję ant suoliuko, nes neturėjom pinigų grįžti į Kauną. Tai yra nuotykis, gyvenimas. Bet reikia nepamiršti, kur tu eini. Merūnas visai netikėjo, kur jis eina, kad papuls. O aš tikėjau ir žinojau, kad taip bus“, – kalbėjo Erika.

Kalbėdama apie pavydą Erika papasakojo vieną atvejį, kai, anot jos, visiems žinoma moteris nepajuto ribos.

„Staiga vakarėlyje man Merūnas paliečia ranką, tada apsikabina. Aš galvoju – kas yra? Niekada taip nebūna, mes taip nedarome! Pastebėjau, kad jis jaučiasi labai nepatogiai. Aš seku žvilgsnius ir atsimušu į vienos moters akis.

Man tada pirmą kartą suveikė saugikliai. Mano pozicija buvo kaip liūtės“, – prisiminė E.Vitulskienė.

Pasak Erikos, po kurios laiko minėta moteris pakilo nuo staliuko ir perėjo prie kito – neišlaikė įtampos, tvyrojusios ore. Erika tikino besidžiaugianti, kad taip nutiko – kitaip būtų sugadinusi draugo gimtadienį. 

„Bet aš jo nelaikau jo po padu. Mes esame du laisvi žmonės. Niekas niekur nieko nedraudžia. Aš esu matematikė, skaičiuoju, noriu uždirbti iš to, ką mes darom. Jis yra skrajotojas, pasaulį matantis visiškai kitaip“, – sakė ji.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder