"Filia, pasiruošk": Galkinas pasiūlė Kirkorovą siųsti į frontą su permatomomis pėdkelnėmis

(2)

Rusų komikas Maksimas Galkinas tęsia sėkmingą turą po JAV, kuris tiesiog siutina jo buvusius šalies draugus iš Rusijos. Komikas buvo pripažintas užsienio agentu, nes viešai kritikuoja karą Ukrainoje ir propagandistus, skanduojančius smurtą prieš ukrainiečių tautą.

Tarp pastarųjų buvo artimas Galkino ir Pugačiovos šeimos draugas - Filipas Kirkorovas, buvęs Alos vyras.

Nenuostabu, kad kartkartėmis jis tampa žiaurių komiko pokštų objektu. Pavyzdžiui, neseniai dainininkas ir vėl tapo netyčiniu Galkino improvizacijų dalyviu.

Viename iš amerikiečių koncertų komikas priminė, kad Angelina Vovk, laidos "Labos nakties, vaikučiai" vedėja, nusprendė vykti į frontą, palaikyti okupacinės kariuomenės, kartu su žaisliniais Chriuša ir Stepaška.

Komikas nusprendė, kad jai trūksta dar vieno pagalbininko - Filipo Kirkorovo

"Angelina Vovk sako, kad yra pasirengusi eiti į frontą su Chriuša ir Stepaška... Jei būčiau jos vietoje, pasiimčiau Filipą.

Man atrodo, jei Filipas pasirodys fronte su permatomomis pėdkelnėmis, kelių dienų paliaubos užtikrintos.

O jei jis dar ir Skabejevos galvą paims į rankas, tai atrodys kaip Versačės prekės ženklo, bus nuostabu", - pasiūlė Maksimas Galkinas.

Beje, pokštas buvo sutiktas homerišku juoku, o Rusijos žiniasklaida kažkodėl įsižeidė dėl aštrių užsienio agento, kurio pati nevengia bet kokia proga apipilti purvais, pareiškimų.

ve

YouTube ekrano nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder