Fluoritas: akmens savybės ir kam jis tinka pagal Zodiako ženklą

Fluoritas yra akmuo, apie kurį daugelis iš jūsų galbūt negirdėjote, tačiau tai nepaneigia fakto, kad jis yra labai stiprus ir naudingas. Bioenergetikos srities ekspertai papasakojo apie šio akmens savybes ir kam jo reikia.

Fluorito energija ir savybės

Tai nepermatomas arba šiek tiek skaidrus mineralas. Jis gali būti įvairių spalvų. Viename mažame akmenėlyje gali matytis violetinė, žalia, mėlyna, raudona, rožinė, geltona spalvos. Kartais fluoritas gali būti visiškai bespalvis, bet tai pasitaiko itin retai.

Šis neįprastas ir trapus akmuo dėl savo neskaidrumo priklauso vandens ir žemės elementams. Fluoritas padeda žmonėms kūrybiškiau tobulėti, tačiau neatima išminties ir logikos. Skaidresni akmenys išvalo protą nuo nereikalingų minčių, baimių. Fluoritas padeda meditacijos metu.

Dėl žemės elemento galios šis akmuo gali turėti apsauginį poveikį. Jis stiprina protą ir leidžia lengviau susidoroti su įvairiausiomis bėdomis. Jis apsaugos jus nuo pavydžių ir nesąžiningų žmonių, taip pat padarys jus ramesnį ir labiau subalansuotą.

Kuriems Zodiako ženklams tinka fluoritas?

Archyvų nuotr.

Astrologai pastebi aukštą akmens suderinamumą su visais Zodiako ženklais, nes šis mineralas yra universalus. Jis gali suteikti pagalbą sunkioje situacijoje arba padėti kūrybiškai nusiteikti tais atvejais, kai trūksta įkvėpimo.

Šis akmuo labiausiai pravers Avinui, Vėžiui, Mergelei, Skorpionui, Ožiaragiui ir Žuvims. Nereikėtų jo dėvėti poilsio dienomis.

Reikia suteikti akmeniui galimybę pasikrauti jėgų, o sau – pailsėti nuo jo poveikio.

Fluoritas labai prastai dera su kitais universaliais akmenimis, tokiais kaip malachitas ir cirkonis. 

Jei norite gauti maksimalų efektų, geriau pasirinkti vieną iš šių akmenų.

Tačiau fluoritas puikiai dera su sidabro, platinos, kupronikelio energija.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder