Geri patarimai, kaip apsaugoti savo namus nuo negatyvo

(1)

Jūsų namuose cirkuliuojančios energijos srovės gali labai pakenkti čia gyvenančių asmenų fizinei ir psichinei savijautai. Nesunku pastebėti, kad artimieji ginčijasi, konfliktuoja ir patiria neigiamas emocijas vienas kito atžvilgiu. Kaip išvalyti namus nuo blogų vibracijų?

Priemonės nuo neigiamos energijos

Jūsų namai yra taikos ir ramybės prieglobstis. Tai vieta, kur ilsitės nuo darbų, mėgaujatės bendravimu ir artimiausiais žmonėmis.

Niekas nenorėtų, kad jų namų sienose cirkuliuotų neigiama energija. Patartina išvalyti namus ir net darbo vietą nuo blogų vibracijų, kad diena praeitų pozityviai, būtų mažiau nenumatytų ir nemalonių įvykių.

Yra paprasti būdai, kaip efektyviai apsisaugoti nuo blogų srautų ir neigiamų emocijų.

Neigiamos energijos esmė

Po šiais trimis žodžiais slepiasi visi reiškiniai, kurie neigiamai veikia emocinę, fizinę, psichologinę žmogaus būseną.

Blogos vibracijos atima iš žmogaus ramybę, sukelia nerimą ir net depresiją. Tai taip pat turi įtakos produktyvumui: pavyzdžiui, gali sumažėti dėmesio koncentracija. Apsauga nuo neigiamos energijos. Būtina kovoti su neigiama energija, apsaugoti savo proto būklę ir vidinę ramybę.

Štai metodai, kurie apsaugos jus nuo neigiamos vibracijos. Be to, pamatysite pasaulį iš gerosios pusės ir apsidrausite nuo stresinių situacijų.

Geri patarimai, kaip apsaugoti savo namus nuo negatyvo:

Atsikratyti baimių!

Vienas iš pagrindinių neigiamos energijos šaltinių gyvenime yra įvairios baimės, abejonės, neigiamai įkrautos mintys. Jas nugalėti galima tik jas priėmus. Būtina nustatyti rūpesčių priežastį ir išspręsti problemą. Tik tada pajusti ilgai lauktą palengvėjimą, ramybę ir pasitenkinimą.

Pozityvus požiūris.

Kaip jūs apskritai tvarkotės su problemomis ir apskritai gyvenimu, taip susitvarkysite ir su visomis kitomis bėdomis. Neigiama ir teigiama energija yra nesuderinamos.

Liaudies patirtis.

Su savimi turėkite česnako (pakanka vienos skiltelės). Jau seniai manoma, kad česnakai atbaido neigiamas emocijas ir blogus srautus.

Česnaką reikia suvynioti į nosinę ir įsidėti į palto kišenę arba rankinę. Taip pat turėkite su savimi čiobrelių eterinio aliejaus. Ezoterikoje ši priemonė naudojama neigiamoms vibracijoms šalinti. Pakanka užlašinti porą lašų ant kokio nors daikto, riešo arba už ausies.

Laikykite savo darbo vietoje rūtų šakelę arba ją nešiokitės su savimi. Manoma, kad rūta apsaugo nuo neigiamos energijos.

Neleisti neigiamiems srautams užsilaikyti namuose.

Namas gali būti pripildytas neigiamos energijos, jei nuolat kyla konfliktai, kivirčai, neigiamos emocijos. Tokia atmosfera kenkia fizinei ir psichinei sveikatai.

Žinoma, santykių atstatyti, naudojantis burtais, greičiausiai nepavyks. Ką galima padaryti – tai atsikratyti neigiamų vibracijų generatorių namų sienose.

Išmesti šiukšles.

Materialinės šiukšlės, dulkės namuose sukuria nepalankią egzistencijai atmosferą. Erdvė pilna nereikalingų, nenaudojamų daiktų – visa tai sukuria neigiamą energiją.

Tad reguliariai tvarkykite namus, peržiūrėkite spintelių, stalčių ir lentynų turinį ir atsikratykite tai, ko nebereikia.

Atidaryti duris ir langus.

Oras turi laisvai patekti į patalpas. Vėdinimas padeda pašalinti neigiamą energiją. Tegul saulė šviečia į namus!

Smilkalai.

Jie visada buvo naudojami senovės religijose ir praktikoje. Jie valo atmosferą ir šalina blogas vibracijas. Aromatinių aliejų ir kvapnių mišinių naudojimas atpalaiduos, padės įveikti nerimą ir nemalonias emocijas, susikaupusias per dieną.

Vanduo su druska.

Jums tiesiog tereikia nuvalyti visus namų paviršius su šluoste, sudrėkinta pasūdytame vandenyje. Neigiama energija iškart išsisklaidys!

Sveikas bendravimas.

Pabandykite užmegzti dialogą su kitais namų gyventojais. Venkite konfliktų. Priimkite savo šeimą tokią, kokia yra ir negatyvas pats išsisklaidys.

Kambariniai augalai.

Augalai valo patalpų orą, šalina neigiamą energiją ir generuoja teigiamą.

Archyvų nuotr.

priekavos.lt

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Jei patiko straipsnis, nepamirškite pasidalinti su draugais Facebook!

Taip pat skaitykite:

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder