Gerkite obuolių actą prieš miegą, jei turite šias sveikatos problemas! (3)

Obuolių actas yra itin veiksmingas ingredientas turinti labai daug gydomųjų savybių savyje, kurios gali palaikyti sveikatos būklę.

Norime Jums pateikti 10 obuolių acto naudojimo būdų, kurie tave nustebins savo efektyvumu. Jo vartojimas prieš miegą stipriai pagerina bendrą sveikatos būklę!

Ingredientai

obuolių actas

Recepto paruošimas

1. Paimame po vieną arbatinį šaukštelį obuolių acto, vieną arbatinį šaukštelį medaus ir šilto vandens stiklinę. Gerai išmaišome, geriame pusvalandį prieš miegą, virškinimui pagerinti bei gydyti.

2. Aukštas kraujo spaudimas yra viena iš pirmaujančių nemigos priežasčių visame pasaulyje. Tokiu atveju, paimame 2 šaukštelius obuolių acto + 150 mililitrų šilto vandens prieš miegą. Turėtume išvengti su miegu susijusių bėdų.

3. Paimame vieną šaukštą obuolių acto ir vieną stiklinę vandens, jeigu esate alkanas. Išvengsime tiek nutukimo, tiek ir miego problemų.

4. Paimame vieną šaukštą obuolių acto ir vieną stiklinę vandens prieš miegą, šitaip nuraminsime skrandžio rūgštingumą.

5. Išgeriame vieną šaukštelį obuolių acto su viena stikline šilto vandens prieš miegą, šitaip nuraminsime skrandžio skausmą.

6. Pašalinti žagsėjimą tau padės vienas arbatinis šaukštelis obuolių acto su pusės stiklinės šilto vandens.

7. Obuolių actas taip pat turi labai stiprias antibakterines savybes, kurios greitai gali pagydyti gerklę. Tau reikės, vieno šaukštelio obuolių acto ir 100 mililitrų šilto vandens. Išgeriame valandą prieš miegą, ir dar vieną kartą po 30 minučių. Tuomet, dar kartą geriame vieną šaukštelį + 100 mililitrų šilto vandens iškart prieš miegą.

8. Obuolių acte taip pat gausu kalio, kuris nuramina skausmą kojose. Tokio mineralo trūkumas yra viena iš pagrindinių priežasčių skausmui atsirasti. Į šilto vandens stiklinę įpilame du šaukštus obuolių acto ir geriame prieš pat miegą. Skausmas dingsta po kelių naktų.

9. Obuolių actas taip pat sėkmingai kovoja su alergija. Geriame vieną šaukštelį acto su šilto vandens stikline, maždaug valandą prieš miegą.

10. Obuolių actas taipogi itin efektyviai pašalina bakterijas, kurios įprastai sukelia blogą burnos kvapą bei skonį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder