G.Landsbergis žada nebūti L.Brežnevu (3)

Konservatorių pirmininku dar kartą paskelbtas Gabrielius Landsbergis pažadėjo, kad nesielgs kaip Leonidas Brežnevas ar kiti pagarsėję diktatoriai ir nesistengs išlaikyti pareigų iki gyvos galvos.

Nors būdas, kuriuo patriarcho anūkas išsaugojo postą, primena geriausias sovietinės „demokratijos" tradicijas." , - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Didžiai demokratiška „konservų" partija Vilniuje vykusiame suvažiavime pirmininko visai nerinko. Landsbergis juo tiesiog patvirtintas, nes šiais sunkiais laikais esą reikia susitelkimo ir lyderystės.

Taip „konservai" nusileido netgi žemiau sovietų lygio, nes pastarieji rinkimus bent jau imiduodavo.

Patriarcho partijoje imituoti rinkimų nereikia. O kam, jei vadovas vis tiek turi būti Landsbergis?

Patriarcho anūkas dar jaunas, bet jo karjera jau panaši į „amžinų" vadovų. Belieka apsikabinėti medaliais, užsiauginti antakius ir bus tikras Brežnevas.

Tiesa, antrąją kadenciją pirmininko poste pradėjęs Landsbergis pažadėjo, kad ji bus paskutinė. Brežnevu jis atseit netaps. Kaip bus iš tiesų, pamatysime po ketverių metų.

Dar jaunesnių Landsbergių pamaina per šį laiką turbūt neužaugs, o tokiu atveju Gabrieliui teks atsiimti pažadą ir prasitęsti kadenciją.

Raktažodžiai
Ožys judas prieš nudvėsdamas užkabino Lietuvai kreivasnuki anuka.Šitas judas vos per pusmeti Lietuvai pridarė milūjardiniu nuostoliu.Jau nekalbant apie tukstantines musulmonu nelegalu ordas !!!
LL, 2021-09-28 16:47
Stenkis nesistenk , bet tas veikejas negali buti tokiose pareigose ne minutes. Tuoj pat ka nors blogi pridaro
Xx, 2021-09-28 15:02
Koks labai aktualus,svarbus, informatyvus straipsnis.Šildymo, elektros,dujų kainos neprilygsta savo svarba.O dar rašytojėliui keli centukai nukrito į saują.Tai valstybinės reikšmės pranešimas,tik be "slapta".
×, 2021-09-28 09:42
Sidebar placeholder