Gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų: meilė, karjera ir finansai

Dauguma žmonių metų pabaigoje jausis pavargę ir išsunkti. Jie nekantriai lauks švenčių, kad galėtų atsigauti. Ir vis dėlto per anksti atsipalaiduoti nepatartina. Reikia užbaigti susikaupusius šių metų darbus, kad smagiai galėtume pasitikti Naujuosius metus.

Neatidėliokite kalėdinių dovanų pirkimo ir pasiruošimo šventėms paskutinei minutei, kad išvengtumėte visai nereikalingo streso.

Be to, gruodžio mėnesį tradiciškai įvertinami per metus pasiekti rezultatai ir nubrėžiami ateities planai. Džiaugsis tie, kurie galės jaustis patenkinti savo pasiekimais.

Pirmasis žiemos mėnuo atneš įvairių įvykių ir išgyvenimų, kurie bus reikšmingi.

AVINAS (03 21–04 20)

Gruodžio pradžioje Avinas pajus, kad yra kupinas energijos ir jėgų, todėl dar šiemet gali daug nuveikti. Metų pabaigoje suprasite, kad jau išsikvėpėte ir jums reikia pakeisti aplinką. Nešvaistykite brangaus laiko nenaudingam bendravimui ir juo labiau nesivelkite į kitų žmonių konfliktus. Mėnuo žada daug naujų pažinčių, tačiau ne visos jos bus perspektyvios ir naudingos. Įvertinkite savo padėtį ir pradėkite galvoti apie ateitį.

Karjera ir finansai

Gruodžio mėnesį Avinas turės galimybę siekti naujų karjeros aukštumų. Vadovybė įvertins jūsų impulsus naujai pradžiai, o kolegos išties pagalbos ranką, bus draugiški ir patikimi sunkiomis akimirkomis.

Kai jums to prireiks, galite tikėtis komandos pritarimo ir patikimos paramos. Rinkitės sąžiningus kelius ir nelipkite per kitų galvas, kitaip sugadinsite savo reputaciją ir įsitaisysite priešų. Jei sulauksite piktavalių, galite būti tikri, kad turite didelę tikimybę prarasti darbą.

Gruodį galimi tam tikri finansiniai nuostoliai dėl neapdairumo ar per didelio pasitikėjimo nepažįstamais žmonėmis. Prieš pasirašydami patikrinkite visus dokumentus, būkite atsargūs naudodamiesi bankomatu ir niekam neatskleiskite savo slaptažodžių.

Individualių įmonių savininkams reikia užmegzti naudingą pažintį su teisininku, kuris padės visais finansiniais ir teisiniais klausimais. Astrologai perspėja būti atsargesniems su naujomis pažintimis. Mėnesio pabaigoje jūsų laukia labai pelningas, įdomus pasiūlymas.

Meilės sritis

Gruodį Avinui teks galynėtis su pavydo jausmais. Ilgalaikių santykių lauks dar vienas krizės laikotarpis. Iš pirmo kivirčo nedarykite skubotų išvadų. Galų gale vis tiek nuspręsite, kad jūsų antroji pusė yra tas pats žmogus, kurio negalite pakeisti niekuo kitu. Patartina nekreipti dėmesio į įvairias provokacijas ir elgtis oriai.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai turi būti atviresni juos supančiam pasauliui. Nauji pažįstami gali padaryti klaidingas išvadas apie jūsų asmenybę. Kad neatrodytumėte piktas ir įtarus žmogus, stenkitės demonstruoti tik teigiamą nuotaiką ir geriausias savo savybes.

Mėnesio pabaigoje surengsite smagų vakarėlį su draugais, pasinaudokite šia galimybe susitaikyti su žmogumi, su kuriuo jau seniai nutrūko ryšys.

JAUTIS (04 21–05 20)

Jaučiui gruodis bus itin energingas mėnuo. Tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime turėsite pakankamai laiko ir jėgų. Jaučiui patartina tinkamai išnaudoti šį periodą ir žengti drąsų žingsnį. Jūsų žavesys ir malonus bendravimas padės jums pasiekti naujų aukštumų ir nustebinti kitus.

Karjera ir finansai

Gruodžio mėnesį Jaučiui nekils sunkumų atliekant užduotis. Sėkmingai atliksite savo darbus ir nesavanaudiškai padėsite kolegoms. Pasinaudokite tuo, kad energija šiuo periodu iš jūsų tiesiog trykš. Vadovybė įvertins jūsų sumanumą ir norą dirbti bei pasiūlys pelningą sutartį, laisvesnį darbo grafiką ar įdomią komandiruotę.

Nenuleiskite rankų, tai padės stabilizuoti finansinę padėtį. Dėl to, kad gruodį jums seksis, galėsite užsidirbti daugiau pinigų, nupirkti gerų dovanų artimiesiems ir įsigyti tai, apie ką seniai svajojote.

Jautis, turintis savo individualią įmonę, turėtų būti tvirtesnis su pavaldiniais, jei nenori, kad jie sėdėtų ant sprando. Dažniau rodykite savo ambicijas. Paaiškinkite, kas yra viršininkas darbo vietoje. Prisiminkite kitiems duotus pažadus. Materialinė pusė visiškai patenkins jūsų lūkesčius. Turėsite galimybę padėti artimam žmogui. Nesijaudinkite, visos skolos jums bus grąžintos laiku.

Meilės sritis

Jaučiui metų pabaiga atneš daug naujų pažinčių ir malonių pasimatymų. Dėmesio tikrai netrūks. Bet kuris jūsų romanas prasidės staiga ir sparčiai vystysis.

Kai kurie šio ženklo atstovai desperatiškai sutiks žengti rimtą žingsnį, tačiau žvaigždės pataria neskubėti, kitaip padarysite kokią nors kvailystę. Stenkitės savarankiškai kontroliuoti įvykių eigą ir neleiskite išrinktajam jumis manipuliuoti svarbiais reikalais.

Šeimą turintis Jautis norės ką nors pakeisti. Galbūt jums trūksta mažo vaiko, kuris sumažins nuobodulį ir atneš daug naujų emocijų į šeimos gyvenimą. Pasiruoškite neįtikėtiniems sprendimams ir staigiems posūkiams. Antrajai pusei labai patiks jūsų ryžtas ir nenuspėjamumas, tai padės sugrąžinti į santykius buvusią aistrą ir išvysti išrinktąjį naujoje šviesoje.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Dvyniams gruodis bus visais atžvilgiais aktyvus mėnuo. Kils daugybė sumanymų, įžvalgų ir kūrybinių idėjų.

Be to, padidės jūsų įtaka kitiems, o tai labai padės karjeros siekimui. Stenkitės būti švelnesni artimųjų ir jus mylinčių žmonių atžvilgiu, tačiau nesistenkite prisirišti prie savęs to, ko jums nebereikia. Svarbu išsaugoti gautą informaciją ir tinkamai panaudoti ateityje. Užsirašykite naujas mintis ir idėjas, kad galėtumėte sugrįš prie jų, kai ateis laikas įgyvendinti savo planus.

Karjera ir finansai

Dvyniai gruodį bus kaip niekad kūrybingi. Įdomūs nauji sprendimai dažnai kils jūsų galvoje, tačiau skubėjimas ir blaškymasis nuo vienos idėjos prie kitos sukels praradimo riziką. Kad nesivaikytumėte visų kiškių vienu metu, pasistenkite užsirašyti ateities planus. Sukaupkite savo pasiūlymų ir idėjų banką, kad galėtumėte juos pateikti vadovui ateityje arba pasinaudoti patys.

Stenkitės užimti aktyvią visuomeninę poziciją. Pagerinkite atmosferą komandoje, nukreipkite kolektyvą judėti prasmingesne kryptimi. Neatmetama tikimybė, kad gausite naudingą pasiūlymą iš savo vadovų. Komandoje tikimasi permainų. Jūsų profesiniai įgūdžiai leis eiti numatytu keliu ir nesikreipti į kitus žmones pagalbos. Gruodžio pabaigoje išaugs traumų darbe tikimybė, būkite atidūs.

Meilės sritis

Dvynių sėkmė meilės reikaluose tiesiogiai priklausys nuo sugebėjimo greitai pakeisti elgesio taktiką. Santykiai su priešinga lytimi bus lankstūs ir švelnūs jūsų labui. Dėl palankios žvaigždžių konsteliacijos jausitės reikšmingi ir galingi.

Galite tikėtis tvirtos draugystės, tačiau nesididžiuokite savo pranašumu ir tuo, kad esate laikomi autoritetu. Panaudokite savo intelektualius sugebėjimus, kad neprastumėte to, ką jau pasiekėte.

Vienišiems Dvyniams šansų užmegzti reikšmingas pažintis atsiras po gruodžio 20 d. Tarp naujų pažįstamų pasitaikys ir tokių, šalia kurių Dvyniai norės pasitempti patys. Atkreipkite dėmesį į senus ryšius.

Žinoma, neatmetama ir skaudžių išsiskyrimų bei netekčių tikimybė, tačiau norint gauti kažką naujo, neišvengiamai tenka prarasti tai, kas paseno. Geriau neskubinti įvykių ir leisti jiems vystytis natūraliai.. Šio Zodiako ženklo šeimos atstovai jaus dvasinio augimo poreikį, pritrauks namiškius į bendras išvykas ir kultūros renginius.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Patarimas Vėžiui: nebijokite pradėti gyvenimo nuo nulio. Tikėtina, kad dabar priimsite svarbiausią sprendimą savo gyvenime. Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų radikaliai pakeis savo likimą, nusimesdami nuo savęs negatyvo krūvį. Vėžiui bus suteikta galimybė pažinti tikrąjį gyvenimo malonumą, nepraleiskite progos tapti laimingu žmogumi.

Karjera ir finansai

Pagaliau ateina laikas, kai Vėžys galės šiek tiek atsikvėpti. Darbe nebus rimtų avarijų ir nenugalimos jėgos poveikių. Tęskite savo reikalus ramiai ir nesiblaškykite, nekreipkite dėmesio į paskalas ir gandus. Galite visai be reikalo įsivelti į kivirčus su kolegomis, todėl stenkitės būti mažiau kalbūs ir nesikišti į kitų žmonių pokalbius. Kartu su atostogų pradžia ateis ir finansinis stabilumas. Galite tikėtis gero pelno, kuris jus nudžiugins ir padės padengti kai kurias senas skolas. Be to, leiskite sau ir savo artimiesiems gauti gerų dovanų ir emocijų.

Meilės sritis

Vėžiui meilės reikaluose atsiras intriguojančių momentų. Vėžys perims iniciatyvą iš antrosios pusės. Norėsite radikaliai pakeisti situaciją, kuriai ilgą laiką negalėjote rasti sprendimo. Jei ilgą laiką tęsėsi nesuprantami santykiai, tai būtent gruodį viskas paaiškės. Nebijokite nutraukti pasenusių ryšių. Kai uždarysite senas duris, atsidarys naujos.

Šeimą turintis Vėžys bus užsiėmęs buities darbais ir pasiruošimu šventei. Atsižvelkite į artimųjų ir giminaičių norus, suorganizuokite jiems tikras šventes. Metų pabaigoje nuotaiką gali sugadinti smulkūs skandalai dėl buitinių rūpesčių Parodykite savo pasaulietišką išmintį ir pasinaudokite vyresnių, jums gera linkinčių giminaičių patarimais.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Liūtui paskutinį metų mėnesį teks susidurti su įsisenėjusiomis problemomis. Pagalvokite, su kuo jums reikia susidraugauti, kad išvalytumėte savo sąžinę. Tikėtina, kad tapsite susitaikymo iniciatoriumi, o tai labai pagirtina. Nepalikite problemų neišspręstų, turėsite ir laiko, ir jėgų viską pakeisti į gerąją pusę. Tačiau tinginystės būtina atsikratyti.

Karjera ir finansai

Liūtui gruodžio mėnesį nereikėtų vaikytis pinigų. Reikia saugoti orumą. Dabar svarbu stiprinti savo kaip patikimo žmogaus reputaciją darbo vietoje. Esate įpratę siekti savo norų, tačiau verta pagalvoti apie sąžiningų kelių pasirinkimą.

Neapgaudinėkite žmonių, gruodį viskas, kas buvo daroma slaptai, išaiškės, todėl jūs galite būti nubaustas arba atleistas iš darbo. Ypač atidūs turėtų būti tie asmenys, kuriems tenka finansinė atsakomybė. Daugelį Liūto ženklo atstovų įkvėps verslo kelionės ir konferencijos. Norėsite išmokti naujų dalykų, judėti į priekį, įgyti papildomą išsilavinimą.

Tai labai pagirtina ir lems didelę sėkmę. Be to, galite pagerinti savo finansinę padėtį. Tačiau stenkitės gyventi pagal savo galimybes ir neišleiskite daugiau, nei turite. Jei jaučiate, kad pinigų neužtenka, įjunkite taupymo režimą.

Meilės sritis

Gruodžio mėnesio patarimas Liūtui: būkite ištikimi savo šeimos nariams. Jūsų artimiesiems reikia dėmesio ir palaikymo. Taip, pasitaiko kivirčų ir konfliktų, bet parodykite išmintį, kad ateityje jų išvengtumėte ir pirmi ženkite žingsnį susitaikymo link.

Ramiai ir dalykiškai kartu svarstykite, kaip pagerinti santuokinius santykius, kaip racionaliai kartu tvarkyti buities reikalus, daryti remontą, vykti pas gimines, rūpintis vaikų auginimu. Po tokių atvirų nuoširdžių pokalbių daugumai porų pasikeičia akiratis.

Vienišas Liūtas norės užmegzti santykius. Turėsite progą susipažinti su įdomiais žmonėmis ir pasinerti į romantiką, tačiau ne anksčiau kaip nuo gruodžio 20 d. Susitikę stenkitės būti autentiški, be meilikavimo ir apsimetinėjimo. Neatidėliodami aptarkite savo ketinimus ir pageidavimus, kad paskui netektų skaudžiai nusivilti dėl nerealių lūkesčių.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mergelė pasinaudos palankiu momentu ir džiaugsis gražiais laimėjimais. Jūsų laukia malonūs pokyčiai asmeniniame gyvenime ir aplinkinių sąlygų pasikeitimai. Priimkite viską, kas bus jums duota, su dėkingumu. Jei metų pabaigoje užklups nostalgija, tai leiskitės į kelionę ar bent išvykite savaitgalį kur nors prasiblaškyti. Atvykę artimieji iš toli nudžiugins ir primins šeimos vertybes.

Karjera ir finansai

Gruodžio mėnesį darbas reikalaus greitų sprendimų ir skubaus rezultato.. Valdžia tikisi iš Mergelės ryžtingų veiksmų ir deda daug vilčių. Norint juos pateisinti, teks sunkiai dirbti ir neatsisakyti, papildomų užduočių ir neplanuotų komandiruočių.

Be to, išvykose galite susitikti su įdomiais žmonėmis ir pasidalyti naudinga patirtimi. Nesijaudinkite dėl laiko ir energijos sąnaudų – jos labai gerai atsipirks finansiškai. Ieškantiems darbo teks pakentėti. Dabar ne pats geriausias laikas darbo pokalbiams.

Užsiimkite savišvieta, lankykite kursus, mokymus, skaityti mokslines ir profesines knygas. Jei jums trūksta lėšų, apsvarstykite galimybę užsidirbti pinigų internetu. Situacija pagerės tik po švenčių, tačiau kol kas įjunkite ekonominį režimą ir nepanikuokite.

Meilės sritis

Mergelės šeimyniniame gyvenime vyraus darna ir ramybė, jokių rimtų bėdų nenumatoma. Gali kilti smulkių buitinių rūpesčių, kuriuos nesunku bus pašalinti. Neprovokuokite artimųjų konfliktams ir nereikškite jiems priekaištų dėl menkniekių. Suraskite būdų maloniai praleisti laisvalaikį su antrąją pusę, kartu eikite į romantišką pasimatymą, nuveskite vaikus pas senelius ir pabūkite dviese.

Laisva Mergelė domėsis naujomis pažintimis. Aplinkui bus daug priešingos lyties atstovų, bet tuos, kurie atitinka jos skonį, bus sunku pasiekti. Teks pačiai imtis iniciatyvos, jei norės ilgų ir rimtų santykių. Nebijokite pasitikėti ir atsiverti, kitaip nepavyks užkariauti potencialaus partnerio širdies. Draugystė taip pat gali įgauti romantikos, tačiau tęsinys priklausys nuo jūsų veiksmų.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Svarstyklės pirmąjį žiemos mėnesį norės poilsio. Gruodį jausitės labai pavargę nuo visko. Tai bus jūsų sunkaus darbo ištisus metus pasekmės. Dabar pagalvokite, kaip galėtumėte geriausiai atgauti jėgas ir atsipalaiduoti. Susitikimas su draugais pataisys nuotaiką. Laukia sunkus pokalbis su artimu žmogumi.

Karjera ir finansai

Svarstyklėms darbe svarbu gruodžio mėnesį užbaigti visus savo projektus, nepalikti uodegų kitiems metams. Jūsų darbas bus gerai įvertintas ir apmokamas, todėl nereikės jaudintis, kad lėšų neužteks pragyvenimui.

Be to, daugelis Svarstyklių galės gauti ilgai lauktą premiją. Nereikėtų išsekinti savęs dirbant visą parą, nes priešingu atveju įvyks perdegimas ir galite atsidurti ligoninėje. Individualūs verslininkai galės pasiekti naują lygį.

Atsiras investuotojų ir partnerių, kurie liks su jumis ilgam. Apskritai, verslininkams labai sėkmingas mėnuo, gruodis duos gerų vaisių. Nelikite skolingi tiems, kurie jums padėjo. Metų pabaigoje gali susidaryti nenumatyta situacija, kuri pareikalaus greito sprendimo.

Senas draugas padės įveikti kai kuriuos sunkumus, nepamirškite jam padėkoti. Tigro metai pasibaigs su materialine gerove, kurios Svarstyklės laukė, tačiau neskubėkite leisti pinigų brangiems pirkiniams, šiek tiek palūkėkite, kol pasiūlymai jums bus naudingiausi.

Meilės sritis

Gruodžio mėnesį Svarstyklės labai patenkintos savo partneriu. Kad neprarastumėte harmonijos, palaikykite antrąją pusę, dažniau kartu išeikite pasivaikščioti, turėkite bendrų interesų, lankykitės įvairiuose renginiuose.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai galvos apie vaikus, jų auklėjimą ir ateitį. Pats laikas kurti planus ir juos įgyvendinti.

Vienišos Svarstyklės neskubės susieti savo likimo su nauju žmogumi, tačiau tendencija, kad iš praeities santykių gali išsivystyti kažkas rimto, bus gana aiški. Atsiras žmogus iš ankstesnių laikų, kuris sukels jums nostalgiją. Atminkite, kad antras šansas gali būti suteiktas tik tokiu atveju, jei esate pasirengęs naujam nusivylimui.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpionas nusiteikęs optimistiškai ir žygiuos į savo tikslą neiškrypdamas iš kelio. Gali iškilti nenumatytų aplinkybių, tačiau jos jums visai nepadarys bėdos. Tam tikros sveikatos problemos privers pakeisti planus. Vienintelis dalykas, kuris tikrai jus jaudins, tai santykiai, kurie pareikalaus daug laiko ir pastangų.

Karjera ir finansai

Skorpionas tinkamai užbaigs visus besibaigiančių metų padaryti reikalus. Jums netgi pavyks šiek tiek daugiau nei planavote. Kai kurios sveikatos problemos gali priversti jus sustoti kuriam laikui, bet jūs greitai pasivysite. Nereikės sukti galvos ir dėl savo finansinės būklės, gruodį ji išsilygins ir leis įsigyti malonių pirkinių sau.

Žmonės, kurie dirba su finansais, turi būti atsargesni. Padidės rizika susidurti su sukčiais, būkite atsargūs. Nepraraskite budrumo pasirašydami vertybinius popierius ar sutartis, visada pasikonsultuokite su teisininkais. Jei planuojate pirkti nekilnojamąjį turtą, darykite tai per patikimas agentūras.

Meilės sritis

Gruodžio mėnesį Skorpiono meilės srityje viskas bus labai painu. Skorpionui sunku priimti apgalvotus sprendimus, jis dažnai pasielgia spontaniškai. Jei galvojate, ką daryti tam tikroje situacijoje, pasitarkite su vyresniais giminaičiais, jie jums duos gerų racionalių patarimų. Kai kurie jūsų draugai tyčia jus nuliūdins, siekdami naudos sau, būkite atsargesni.

Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams bus sunku. Jūs trokštate sveikų, normalių santykių, bet tai nėra geriausias laikas jiems. Santykiai, kurie užsimegs gruodį, bus trumpalaikiai ir nerimti. Nenusiminkite, nes jūsų laukia visi įdomiausi dalykai ateityje.

Kol kas pasirūpinkite savo namais ir pragyvenimu, padėkite vienam iš artimųjų, išvažiuokite su draugais ar kolegomis iš miesto ir palikite visus blogus dalykus, įskaitant sunkius santykius, kad jie pasibaigtų kartu su besibaigiančias metais.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šaulys gruodį leis sau peržengti leistinas ribas,pakeliui keis žaidimo taisykles ir pakeis anksčiau jam nustatytas normas. Jums svarbu prisitaikyti prie bet kokios situacijos ir išmokti išeiti iš savo komforto zonos. Jei jums pavyks susidoroti su nauja srove, ateityje jums atsivers daug gerų perspektyvų.

Karjera ir finansai

Šauliui gruodį tikėtini kivirčai su naujais kolegomis ir viršininkais. Jus dažnai erzins naujovės ar netvarka darbo vietoje. Turite išmokti greitai prisitaikyti ir išmokti dirbti nauju būdu, kitaip rizikuojate prarasti pozicijas ir užleisti jas perspektyvesniems darbuotojams.

Dabar ne pats tinkamiausias metas keiksnoti ir piktintis, nukreipkite savo energiją į svarbiausius projektus. Darbo vietoje išlaikykite neutralumą ir nesivelkite į provokuojančias situacijas. Kūrybingi asmenys ieškos įkvėpimo šaltinio.

Geriausias laikas bus mėnesio pabaiga, kai jūsų išradingumas pasieks maksimumą. Būkite kūrybingi ir nebijokite parodyti savo talento kitiems. Daugelis iš šio Zodiako ženklo atstovų visai netikėtai, sulauks visuomenės pripažinimo.

Meilės sritis

Vienišas Šaulys pagaliau turės galimybę susipažinti su įdomiais žmonėmis. Dėl to jūs peržiūrėsite savo požiūrį į santykius ir daugelį asmeninių pagrindų. Naujas partneris išmokys jus kažko kito, kas anksčiau jums atrodė nepriimtina. Atsitiktiniai susitikimai turės didelį tolesnio rimto vystymosi potencialą. Stenkitės viską priimti ramiai ir nepulkite į įvykius stačia galva.

Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie jau yra susituokę, teks susidurti su naujomis kliūtimis. Partneris parodys ne pačias geriausias savo savybes, kurių anksčiau neįtarėte. Jei negalite pakeisti situacijos, pakeiskite požiūrį į ją.

Tačiau toleruoti smurtinių, agresyvių, nesveikų santykių neverta. Didelė tikimybė, kad metų pabaigoje nutrūks tokie klibantys santykiai, kurie Šauliui trukdė laisvai kvėpuoti.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragis galės praplėsti savo galimybių ribas įtraukdamas į verslą tikrus profesionalus. Daug žmonių galėsite išmokyti ko nors naujo. Kai kuriems asmenims tapsite tikru autoritetu. Sąžiningi santykiai su žmonėmis ir užduočių aiškumas leis įveikti net sunkiausią kelią. Nekreipkite dėmesio į tai, ką kiti šneka jums už nugaros.

Karjera ir finansai

Norinčiam pasiekti moralinę ir materialinę gerovę Ožiaragiui reikės sunkiai dirbti. Turėsite galimybę lankyti edukacinius ar profesinio tobulėjimo kursus. Užimantiems vadovaujančias pareigas reikia atkreipti dėmesį į inovatyvių sprendimų ir technologijų diegimą, kurie sumažins žmogiškųjų resursų poreikį.

Gamyba užsiimantis Ožiaragis turėtų ištirti naujų technologijų ir robotų teikiamas galimybes. Intelektinių struktūrų darbuotojai gaus įdomų pasiūlymą ir sudarys daug perspektyvių sutarčių. Gruodį virš Ožiaragio pakibs finansinė grėsmė.

Esate linkę neapgalvotai pirkti brangius pirkinius, neatitinkančius jūsų pajamų lygio. Būsite pasirengę pasiimti didelę ir jums nepalankią paskolą, dėl kurios vėliau gailėsitės. Prieš sudarydami sutartis ar įsigydami kokį stambų daiktą, pasitarkite su artimaisiais.

Meilės sritis

Vienišam Ožiaragiui meilės nuotykiai prasidės nuo gruodžio pradžios. Stiprios jausmų audros tęsis iki gruodžio pabaigos. Naujuose santykiuose stenkitės vengti netikrumų, nes būsite per daug pažeidžiami į materialius dalykus orientuotų žmonių, kurie jus naudos saviems tikslams.

Tie, kurie palaiko pastovius santykius, turi būti kiek įmanoma nuoširdesni su savo draugu. Dosnumas ir gerumas suteiks jums patikimą užnugarį pavydžių žmonių nemalonumų ir paskalų fone. Iki metų pabaigos jūsų jausmai dar labiau sustiprės sustiprės. Jei dar neužtikrinote savo santykių santuoka, paskubėkite tai padaryti, nes gruodis tam bus tinkamas..

Visi susituokę šio Zodiako ženklo atstovai turėtų parodyti humoro jausmą artėjančių aplinkybių akivaizdoje. Dažniau kalbėkitės, dalinkitės pastebėjimais. Antroji pusė pasiruošusi jus palaikyti ir užjausti, tokios emocijos sustiprins šeimą. Paskutinė mėnesio savaitė atneš nepamirštamų įspūdžių. Pasiruoškite šeimos nuotykiams.

VANDENIS (01 21–02 19)

Gruodžio mėnesį Vandenis galės daug pasiekti, tik jam reikia atsargiai rizikuoti ir stengtis neapsirikti vertinant kitų poelgius. Turėsite atmesti daug nereikalingų dalykų ir sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia. Turite rimtai įvertinti savo galimybes bei sugebėjimus ir siekti konkrečių tikslų. Nebijokite drastiškų priemonių, dabar jų prireiks labiau nei bet kada.

Karjera ir finansai

Gruodžio mėnesį Vandenio laukia permainos profesinėje veikloje. Nusistovėję įpročiai ir seni planai gali staiga pasikeisti, o tai gerokai sunervins. Aktyvūs šio Zodiako ženklo atstovai nuspręs pakeisti darbą, o konservatyvesni norės keisti situaciją biure.

Bet koks atmosferos pasikeitimas darbe padės generuoti naujas idėjas. Nereikėtų savo planų atskleisti kolegoms, ypač tiems, kurie neseniai įsidarbino. Verslininkai gali tikėtis pelningų sutarčių sudarymo po gruodžio 14 d.

Svarbu turėti laiko užbaigti vertybinių popierių pasirašymą iki metų pabaigos. Galite būti tikri, kad investuotojai bus patikimi, o pasiūlymas – ilgalaikis. Galite tikėtis finansinės paramos iš draugų ir šeimos.

Meilės sritis

Laisvieji šio Zodiako ženklo atstovai pagaliau taps atviresni priešingai lyčiai. Reikėtų pamiršti savo neryžtingumą ir atsikratyti ankstesnių kompleksų. Susipažinti su naujais žmonėmis įvyks savaime be gėdos ir nejaukumo, pagaliau nustosite bijoti būti atstumti. Santykiai, kurie užsimegs gruodį, bus linkę sparčiai vystytis ir daugelis porų panorės greičiau pereiti prie kito žingsnio.

Jei jau seniai galvojate kam nors pasipiršti, tai gruodžio antroji dekada tam yra ideali.

Šeimą turintis Vandenis pagaliau pasieks santarvę. Tikėtina, kad nuo gruodžio 12 iki 22 d. įvyks keletas susidūrimų su antrąja puse, tačiau jie bus tokie menki, kad neturėtumėte į juos kreipti dėmesio.

Paprastas rūpinimasis brangiu žmogumi ir meilė padės išlaikyti pusiausvyrą santykiuose. Metų pabaigoje kai kuriems šio Zodiako ženklo atstovams gali kilti mintis užmegzti slaptą romaną. Atminkite, kad tai labai rizikingas reikalas, dėl kurio neverta prarasti laimingos santuokos.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Gruodžio mėnesį Žuvys bus labai gyvybingos ir produktyvios. Sugebėsite užbaigti svarbius darbus, realizuoti nemažai sumanymų ir įtvirtinti savo pasiekimus. Venkite nuotykių ir nepateisinamos rizikos, tačiau neignoruokite gerų atsitiktinumų, pasiimkite iš jų maksimumą. Galėsite įgyvendinti seną svajonę.

Karjera ir finansai

Gruodis Žuvims bus geras mėnuo profesiniu atžvilgiu. Jos sugebės sklandžiai tvarkyti savo reikalus. Didžiausia sėkmė laukia visų šio Zodiako ženklo atstovų, kurių profesija susijusi su technologijomis ir kūryba.

Pirmąjį žiemos mėnesį ne sykį galėsite pademonstruoti bendradarbiams ir viršininkams savo nepaprastus sugebėjimus. Kiekvieną kartą jums bus garantuotas pasisekimas ir geras finansinis paskatinimas.

Tie, kurie užsiima mokslu ar verslu, turėtų nebijoti pakeisti savo požiūrį į kai kuriuos dalykus. Kuo daugiau lankstumo, taip pat ir mąstyme, tuo bus geriau. Finansinis stabilumas mažiausiai domins Žuvis. Jos maitinsis įkvėpimu ir pripažinimu, o materialinė sėkmė bus tik priedas prie visko. Tačiau gautas pelnas metų pabaigoje maloniai džiugins. Galima bus ir šiek tiek labiau paišlaidauti.

Meilės sritis

Kad ir kaip vienišos Žuvys metų pabaigoje svajotų apie rimtus santykius, gruodžio mėnesį joms liks katastrofiškai mažai laiko asmeniniams reikalams. Teks pasitenkinti lengvu flirtu ir beprasmiais susitikimais. To priežastis – per didelis krūvis darbe, tačiau ir ten be dėmesio neliksite. Tikėtinas biuro romanas su kolega, kuris ilgai neužsitęs, tačiau suteiks pasitikėjimo savimi.

Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie palaiko pastovius santykius, žvaigždės žada stipresnį ryšį. Nepaisant to, kad esate labai užsiėmę, galėsite daugiau laiko būti šalia ir mėgautis vienas kitu. Kai kurie blaškymaisi dėl neatidėliotinų reikalų jūsų porai tik padidins trauką ir entuziazmą. Paskutinėmis šių metų savaitėmis iš antrosios pusės galite tikėtis atvirų prisipažinimų ir rimtų žingsnių.

Susituokusios poros susidurs su nedideliais sunkumais ir pagundomis. Nesielkite lengvabūdiškai. Sąmoningai atsispyrę pagundoms paflirtuoti su svetimais, sustiprinsite savo santuoką ir išgyvensite niekuo nedrumsčiamos laimės momentų su savo antrąja puse.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder