Grupė „Biplan“ neatsispyrė populiariam žaidimui: intriguojanti kova pateiks staigmenų

Žinomos grupės „Biplan“ nariai – Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas – neatsilaikė prieš mylimiausią TV3 žaidimą „galvOK“ ir stojo į kovą vienas prieš kitą. Scenoje jie neišskiriami, tačiau kaip viskas pasisuks tada, kai bus įtraukti į išskirtinių klausimų ir noro nugalėti kupiną žaidimą?

Organizatorių nuotr.

Intriguojanti kova pateikė nemažai staigmenų… Ar visuomet tie, kuriems reikalai puikiai klojasi pradžioje, iš tiesų pelno pergalę? Maksas savo sėkmę žaidime bandė su Marijonu Mikutavičiumi, o kapitono kėdėje atsisėdęs Mantas Bartuševičius laimėti sieės su Olegu, rašoma pranešime spaudai.

Nuo pat pirmų žaidimo sekundžių, komandų kapitonai nevengė vienas kito patraukti per dantį – jie apie pergalę svajojo dar aktyviau, nei žinomos grupės nariai.

„Tiesą sakant, yra 3 dalykai, kuriuos galėčiau daryti amžinai – žiūrėti į degančią ugnį ir tekančią upę bei krauti Marijonui malkų“, – kovingai nusiteikęs buvo Mantas.

Tačiau jo juokai čia nesibaigė.

Pažvelgęs į temas, o vėliau – garsius dainininkus, Marijoną ir Maksą – kaip visuomet šmaikštus M. Bartuševičius neieškojo žodžio kišenėje:

„Šiaip man keista, kad ana komanda nesirinko temos, kurioje jie yra tikrai labai stiprūs – „anais laikais“.

O mes, tikriausiai, paimsime temą „pajudėkim“. Nes ana komanda, nežinia, ar paimtų šitą temą“, – juokavo Mantas.

Tačiau ar Manto ir Olego komanda nebuvo per greitai užtikrinti savo sėkme?

Netrukus jie sulaukė ne ką mažiau šmaikštaus, kitoje barikadų pusėje žaidžiančio Marijono atsako, kai rinktis temas atėjo laikas jiems. „Neimkime temos „ereliams“ – palikime ją Mantui“, – juoksis jis.

Kaip visuomet, žaidimo metu dalyviai ir kapitonai dalinosi ir asmeniškomis istorijomis.

Štai, pavyzdžiui, vienas klausimas M. Mikutavičiui priminė nesėkmingas lažybas. Pasirodo, kad tą kartą jas pralošus, jam teko gerti iš… žvejybai skirto bato. 

Mantas ir Olegas buvo įsitikinę, kad priešininkų komandai vis pasiseka gauti lengvesnius klausimus – vienu momentu M. Bartuševičius netgi ėmė piktintis, kad buvo pakviestas ne į ta laidą.

„Nesuprantu, kodėl mane ėmėte ne į „X faktorių“? Aš ten tiek žinočiau…“ – vis labiau augančią įtampą ėmė jausti jis.

Tačiau galiausiai juokai baigėsi. M. Bartuševičius į klausimus bandė atsakyti su tokiu rimu nusiteikimu, kad A. Žiurauskas nesusilaikė į tai neatkreipęs visų dėmesio: „Kolegos, ar pastebėjote, kad radome akimirką, kai Bartuševičius nebejuokingas?“

„Oi, mano žmona tokių akimirkų įvardintų daugiau…“ – netrukus ir vėl pokštavo jis.

Tačiau nepaisant sunkumų, Olegas ir Mantas nenusileido – jie ne tik tikino, kad baigia vienas kito sakinius, bet ir teigė vienas su kitu atradę dar daugiau.

„Ganėtinai vieningai padiskutavome – mes tampame tikra komanda ir gal net norėtume dalyvauti kitame žaidime“, – siūlėsi M. Bartuševičius.

Organizatorių nuotr.

Grupė „Biplan“ neatsispyrė populiariam žaidimui: intriguojanti kova pateiks staigmenų (nuotr. TV3)

Sidebar placeholder