Horoskopas: kokio partnerio jums reikia, kad pasiektumėte laimę? (1)

Meilė privalo būti kiekvieno žmogaus gyvenime. Vis dėlto dažnai atsitinka taip, kad susitinkame su žmogumi, su juo patiriame visą emocijų spektrą, tačiau santykiai galiausiai nesusiklosto.

Kur problema? Galbūt šis žmogus jums dovanojo meilę, bet ne tą, kurios jums reikėjo. Žvaigždės atskleis, kokio partnerio reikia, kad būtumėte laimingas.

Avinas

Mėgstate būti pirmas visame kame, esate neįtikėtinai ambicingas, energingas ir nenugalimas. Tiesiog prieiti prie žmogaus ir su juo susipažinti jums nėra taip sunku. Jūs pasitikite savimi ir nesuprantate, kam gaišti laiką gėdai ir išankstiniams nusistatymams.

Jums sunku išgirsti „ne“, nes daug dirbate, kad gyvenimas visada jums sakytų „taip“. Kartais jūsų temperamentas paima viršų ir tampate agresyvus. Santykiuose tai ypač akivaizdu. Jums reikia partnerio, kuris nematytų to kaip silpnumo ar priklausomybės. Jis suprastų, kad jūsų elgesys kyla dėl to, kad jums tiesiog rūpi. Jūs nusipelnėte didelės ir tyros meilės.

Jautis

Nepaisant to, kad jūsų Zodiako ženklas dažnai vaizduojamas kaip užsispyręs jautis, iš prigimties jūs nesate toks žmogus (nors, žinoma, yra tam tikrų niuansų). Santykiuose jūs rūpinatės savo partneriu, apgaubiate jį meile ir rūpesčiu, esate jausmingas, švelnus, ekonomiškas.

Tačiau kartais pasitaiko užtemimų ir pasiduodate savo užsispyrusiai, reikliai, materialinei prigimčiai. Galite būti kaprizingas ir prašyti daugiau. Bet tik tuo atveju, jei jūsų partneris nėra su jumis, jei nejaučiate grįžtamojo ryšio. Ko jums reikia? Žmogaus, kuris nesigėdytų savo jausmų, jus garbintų, žavėtųsi jūsų talentais, bet kartu mylėtų tai, kas esate iš tiesų.

Dvyniai

Esate bendraujantis, universalus, mėgstate skaityti ir diskutuoti apie knygas, nebijote ilgų, protingų frazių. Nežinojimas ir kvailumas kelia jums alergiją. Ir jei kas nors pamanys, kad jums reikia paprastumo, nes tariamai priešybės traukia, tikrai ne!

Ieškokite savo atitikmens: protingo, skoningo, smalsaus. Tik su tokiu žmogumi galite būti laimingas. Žmonės su žemesniu intelekto lygiu išsiurbs jūsų energiją. Taip pat nepamirškite, kad esate meilus žmogus, todėl mylite giliai ir beviltiškai. Jūsų nuotaika dažnai keičiasi ir kartais jumyse apsigyvena du žmonės. Jūsų partneris turi tai suprasti ir priimti. Jūs neturėtumėte slopinti savo emocijų, atrodyti „normaliai“. Juk norma ne jums ir tai puiku!

Vėžys

Jūs elgiatės taip, kaip elgiamasi su jumis. Jei esate mylimas, būnate tiesiog tobulas partneris: mylintis, atsidavęs, aistringas, linksmas. O kaip jūs gaminate! Bet jei esate nemėgstamas, įžeistas, paliktas – nepaliksite neapversto akmens, virsite įniršiu ir nenurimsite, kol nusikaltėlis nepasigailės dėl to, ką padarė.

Vis dėlto už šio įvaizdžio slepiasi švelni, pažeidžiama siela. Žinoma, visi mokomės iš klaidų, tačiau jūs, kaip niekas kitas, turėtumėte būti atsargus, rinkdamasis partnerį. Bet koks išsiskyrimas jums palieka gilią žaizdą, kuri ilgai negyja. Jums reikia daug laiko atsigauti. Visada rinkitės tuos, kurie jus myli ir kurių ketinimai jūsų atžvilgiu yra skaidrūs.

Liūtas

Drąsi, stipri, pasitikinti savimi asmenybė – tai jūs. Paprastai meilės srityje problemų neturite. Jūs puikiai valdote savo širdį. Taip, jūs esate labai temperamentingas, bet vis tiek neleisite sau vadovautis jausmais.

Esate lyderis iš prigimties, todėl visi, kurie su jumis nesutinka, ilgainiui sutiks. Jums patinka komplimentai ir dovanos. Galbūt kas nors jums sakys, kad jums reikia partnerio, kuris nepūstų jūsų ego, kuris išlaikytų jus santūrų. Bet tai ne jūsų pasirinkimas. Jums reikia mylinčio ir į kompromisus besileidžiančio žmogaus. Su juo jūsų dėmesio bei šlovės troškimas sumažės ir galėsite susitelkti į savo vidinį pasaulį.

Mergelė

Esate organizuotas ir praktiškas, vertinate santykių paprastumą ir aiškumą, jums nereikia dramos. Vieni tai gali palaikyti šaltumu, bet iš tikrųjų jūs tiesiog nematote prasmės santykiuose, kuriuose nėra meilės. O jei yra meilė, kam ta drama?

Jums reikia atitinkamo partnerio. Žmogaus, kuriam nepatinka meksikietiškos aistros, vertinančio šeimą, paguodą, pasitikėjimą. Jūs taip pat nesate mėgėjas aktyviai reikšti savo jausmus viešai (kartais net privačiai). Jūsų mylimasis turėtų būti labai empatiškas, kad suprastų, jog toks elgesys yra ne meilės trūkumas, o tiesiog jūsų prigimtis.

Svarstyklės

Jus geriausiai apibūdinantis žodis yra „harmonija“. Visą gyvenimą jūs įnirtingai ieškote pusiausvyros. Jūs dievinate jaukią atmosferą, ramybę, komfortą, tačiau jums reikia ir šviesių emocijų bei nuotykių.

Pirmenybę teikite temperamentingoms, aistringoms prigimtims, kurios žino, kada nusiraminti. Idealiu atveju partneris turėtų pats nepriekaištingai kontroliuoti pusiausvyrą, kad turėtumėte iš ko pasimokyti.

Skorpionas

Jūs tikras titnagas. Apatija, egzistencinės krizės, nuolatinis liūdesys jums nepažįstami. Jūs visada žinote, ką darote ir kodėl. Beveik neįmanoma pakeisti jūsų nuomonės, įtikinti ginče. Tiesiog esate įsitikinęs savo pasaulėžiūra ir viskas. Kas gali atlaikyti tokį nepažabojamą tigrą?

Pirma, tas žmogus turėtų būti labai aistringas. Aistra jums reiškia daug, rožinės romantikos nepakaks su jumis susidoroti. Antra, tas žmogus turėtų būti adekvatus. Esate mistiškas, pavydus ir ryžtingas. Jei jūsų partneris turės tokias pačias savybes, santykiai sprogs nuo per didelio krūvio.

Šaulys

Toks nenuilstantis nuotykių ieškotojas, kaip jūs, kartais nelabai supranta, kam reikalingi santykiai. Jums tikrai nereikia patikimo peties, nesate iš tų, kurie lengvai parkrenta. Jums sunku suprasti, kaip išlaikyti savo individualumą, kai esate su kuo nors suporuotas. Nepamirškime ir jūsų potraukio saviugdai. Kitiems su tuo sunku suspėti.

Jums reikia… tokio kaip jūs. Taip, kelionių, eksperimentų, laisvės mylėtojo. Jūsų santykiai puikiai susiklostys tik tuo atveju, jei paleisite visas baimes, pasitikėsite ir meilės drugelį laikysite atvirame delne.

Ožiaragis

Esate tvarkos, struktūros, aiškumo mėgėjas. Santykiuose jums reikia rimtumo ir stabilumo. Laisvė ne jums. Jums reikia šeimos, darbo, namų. Ir, žinoma, patikimo partnerio. Jūs esate labai žemiškas žmogus – tvirtai stovėti ant kojų jums yra būtinybė.

Idealus partneris turėtų pritarti jūsų vertybėms. Jis taip pat nemėgsta viską komplikuoti, stengiasi sukurti tvirtą pagrindą. Jis turėtų turėti aukštą socialinį statusą. Ieškokite žmogaus, kuris nuoširdžiai jus domintų, kuris išklausytų jūsų poreikius.

Vandenis

Nepriklausomas, stiprus, malonus. Daugelis žmonių jus laiko nepaprastu, nes jūsų mąstymas tiesiog netelpa į įprasto pasauliečio suvokimą. Esate protingas, sąžiningas, atviras, užsispyręs, darote tai, ką norite, ir visada ieškote nuotykių.

Santykiuose partneriui keliate aukščiausius reikalavimus. Beprasmiška jums teikti bet kokias rekomendacijas, nes jūsų širdis atsivers kandidatui tik tuo atveju, jei, jūsų nuomone, jis bus tobulas.

Žuvys

Jūsų dvejopa prigimtis. Jumyse dera jausmingumas ir šaltumas, naivumas ir nepriekaištinga intuicija. Priešingos lyties atstovai jus dievina, nes jūsų prigimtis jiems yra paslaptis.

Esate labai kūrybiškas ir jaučiate didelį poreikį bendrauti su gamta. Jums reikia partnerio, kuris jus brangintų. Patartina, kad jis būtų finansiškai patikimas, nes, nors nesate karjeristas, materialiniai dalykai jums yra svarbūs. Gyvenime norite maudytis meilėje ir prabangoje.

Raktažodžiai
Kas ta meiė...?Oji išvis yra?Ar prisirišimas prie žmogaus ,tolei kol gali pakesti jo neigiamas savybes? Pagarba,palaikimas.O ne dovanos,Ar gėlės jaigu tu esi niekas.Žinoma malonu bet...Bet choroskopai netitinka.Žmogaus savybes pakeičia gyvenimas,jo vingiai.
Chmm., 2021-09-27 03:08
Sidebar placeholder