Ineta Stasiulytė užbūrė Buenos Airių gyventojus

Ineta Stasiulytė užbūrė Buenos Airių gyventojus: „Ši lietuvė sukeltų daug pavydo argentiniečių moterims“

(2)

Pirmieji aistringi aštuonių Lietuvos garsenybių tango pasirodymai Argentinoje jau įvyko. Kiekvienas dalyvis atidavė visas savo jėgas – vieni išgyveno karščiausias emocijas, o kiti dėl didelio jaudulio nė neatsimena, kaip sušoko.

Tačiau tai – tik pradžia. Jau šį sekmadienį visų TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ žiūrovų laukia dar vienas įtraukiantis visų dalyvių šokis. Kas pasirodys geriausiai?

Antrasis tango porų pasirodymas įvyks įspūdingoje San Martin aikštėje. Tačiau besiruošiant pasirodymui įvyks ir tai, ko visi bijojo labiausiai – pradės lyti!

Šokių danga bus nuolat šlapia, tad ją teks nepaliaujamai valyti. Tikimybė paslysti ir susižeisti – didžiulė… Tačiau net ir ši rizika „Tangomanų nesustabdys!

Kaip ir praėjusį kartą, visų 8 šokėjų porų pasirodymus vertins vietiniai Buenos Airių gyventojai, kuriems keliama tik viena sąlyga – suprasti ir mylėti tango.

Šįkart komisijos nariais taps tango spektaklių prodiuseris, tango šokio paslapčių besimokanti medikė, verslininkas ir taksi vairuotojas, dainuojantis tango. Šio sekmadienio žiūrovai išvys net ir pastarojo pasirodymą!

Praėjusį sekmadienį projekto dalyvių šokių tema sukosi aplink pirmąjį pasimatymą, o šįkart visoms poros teks atspindėti skirtingas epochas bei pačius įvairiausius tango stilius. Sekmadienio vakaras atskleis, koks modernus ir netikėtas gali būti tango…

Jei pirmasis aktorės Inetos Stasiulytės ir jos partnerio Marcos pasirodymas buvo romantiškas, šį sekmadienį jie pasiruošę kaip reikiant nustebinti. Tiesa, pora net ir neturi kito pasirinkimo – juk praėjusį sekmadienį būtent jie tapo vienais iš lyderių, surinkusių maksimalų balų skaičių!

Kitaip nei kiti projekto dalyviai, Ineta ir Marcos treniruojasi atskirai – aktorės partnerio teatre. O tai – ir privalumas, ir didžiulis išbandymas. Mat scena, kurioje jie treniruojasi, skaičiuoja jau daugiau nei 100 metų.

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ši scena nėra niekuo ypatinga, iš tikrųjų ji pritaikyta būtent tango spektakliams – kad žiūrovai geriau matytų šokį, grindys čia nuklotos su nemenku nuolydžiu.

„Vos neverkiau – atrodo, kad čia neįmanoma repetuoti. Ne tai, kad slystu, bet atrodo, kad aš tiesiog griūsiu į priekį, – pasakos laidoje I. Stasiulytė.

Tačiau net ir tai ne vienintelis poros laukiantis sunkumas. „Yra vienas labai įdomus dalykas – Marcos yra kairiarankis. Visus triukus jis daro į kitą pusę, negu aš esu įpratusi.

Todėl ir mano smegenys turi apsisukti – visus triukus turiu daryti per kairę pusę. Tai – kaip išmokti iš naujo vaikščioti, – neslėps Ineta.

Nepaisant sunkumų, prieš didįjį savo sekmadienio pasirodymą, Ineta ir Marcos intriguoja – šokis ne tik bus kur kas agresyvesnis, bet ir paženklintas magišku triuku!

Šokis išties nepaliks abejingų. „Tango aikštelėse susitikę žmonės taip nešoka. Ši lietuvė sukeltų daug pavydo argentiniečių moterims, – savo akimis išvydęs tai, apie ką Ineta ir Marcos iš pradžių tik kalbėjo, sakys vienas komisijos narys.

Tačiau vien tik apie tai išgirsti – negana. Inetos ir Marcos šokį būtina pamatyti ir patiems. Kaip likusieji komisijos nariai įvertins šios poros pasirodymą? Ar Ineta ir Marcos išliks lyderiais? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį.

Jau visai netrukus žiūrovų laukia ir kita staigmena. Šis projektas – ne vien apie šokį, bet ir apie keliones, pojūčius ir meilę nuostabiajai Argentinai. Todėl tuo metu, kai 8 projekto dalyviai lies prakaitą repeticijų salėse,

Mindaugas Stasiulis ir Gian Luca Demarco ruošis į keliones. Šįkart jie nuspręs apsilankyti legendiniame Buenos Airių rajone San Telme, kuriame ragaus ypatingų patiekalų…

Kas draugus nustebins, kai ateis laikas susimokėti? Daugiau Mindaugo ir Gian Lucos kelionių – ne tik per TV3, bet ir naujos kartos televizijoje Go3.

„Tangomanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3 ir Go3!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder