Nesusikalbėjimas.  1213rf.com

Kaip jūs griaunate savo santykius pagal Zodiako ženklą

Kaip žinome, poros santykiai priklauso nuo abiejų partnerių charakterių. Sužinokite, kokie kiekvieno Zodiako ženklo būdo bruožai labiausiai gadina santykius.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui gali būti sunku išreikšti savo jausmus. Jis mano, kad jeigu nutylės apie santykių problemas, tai išeis į gerą. Tačiau jam reikia suprasti, kad niekas gyvenime savaime neišsisprendžia. Santykių problemas būtinai reikia aptarti su partneriu. Jis nėra aiškiaregis, kad suprastų be žodžių.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis jaučia konkurenciją net santykiuose. Viskas, ką padarė jis ir jo partneris, užrašoma į menamą nuopelnų knygą – menki meilės įrodymai, ir dideli kilnumo gestai. Jautis turėtų suprasti, kad jam nereikia vesti sąskaitų, kas, ką ir kiek padarė. Pora turi būti ne konkurentai, o partneriai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai yra per daug nepastovūs, kad į juos kiti žiūrėtų rimtai. Jie prisiima nuoširdžiai įsipareigojimus, bet negali jų įvykdyti. Jie sugalvoja sau pasiteisinimus, kad įtikintų save, jog elgiasi teisingai. Dvynių partneris gali pavargti nuo tuščių pažadų ir visam laikui prarasti pasitikėjimą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys žiūri į santykius per daug rimtai. Jis greitai prisiriša ir tampa įkyrus. Nors jis myli ir yra rūpestingas, bet jo įkyrumas išvargina partnerį. Vėžiui reikia suvokti, kad jie su partneriu yra skirtingos asmenybės su savo interesais, todėl jiems nebūtina visą laiką būti kartu. Reikia partneriui suteikti šiek tiek laisvės, kitaip gali prarasti jį.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui geriausias dalykas pasaulyje yra jo egzistencija. Jis jaučia savo pranašumą, turi puikių lyderio savybių. Jis per daug mėgsta kontroliuoti kitą. Tai yra nesveikas elgesys santykiuose, kur abu partneriai turi būti lygūs. Liūtui nedera manyti, kad geriau žino, ko reikia partneriui, ir valdyti jo gyvenimo. Tik lygiateisiai partneriai gali darniai sutarti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei sunku nugalėti savo pavydą. Ji sugeba iš degtuko priskaldyti vežimą. Ir tai gali sugriauti santykius. Mergelei reikia įsisąmoninti, kad neverta abejoti kiekvienu partnerio žingsniu ir įtarinėti jo. Jai reikia įveikti savo nepasitikėjimą ir dirbti kartu su partneriu stiprinant santykius.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės gerai susitvarko su problemomis ir tai provokuoja jas ieškoti problemų ten, kur jų nėra. Be to, jos stengiasi pataisyti savo partnerį. Svarstyklėms reikia suvokti, kad jeigu partneris nėra toks tvarkingas ar organizuotas kaip jos, dar nereiškia, kad reikia jį stengtis pakeisti. Patartina leisti kitam būti savimi ir likti neidealiam, nes ir jos pačios nėra tobulos. Reikia keisti save, o ne partnerį.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui trūksta pakantumo ir kantrybės, kai reikalai klostosi ne taip, kaip jis suplanavo. Jis pratrūksta, kai jo lūkesčiai nepasiteisina.

Skorpionui reikia suvokti, kad jis susiduria ne su mašina. Jo partneris – žmogus su savo privalumais ir trūkumais. Jis turėtų stengtis geriau suprasti ir įsijausti į kito padėtį, jeigu nori, kad jo santykiai su juo būtų geri.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys kenčia dėl asmeninės iniciatyvos, o ne dėl kieno nors kito kaltės. Pernelyg žema jo savivertė trukdo jam gyventi. Ji jaučia, kad nepasiekia etalono vienoje ar kitoje srityje, ir tai verčia jį būti neigiamai nusiteikusiam kitų atžvilgiu. Jo partneris nesitiki, kas jis bus tobulas, tačiau jis gali neištverti to negatyvumo. Šauliui reikia išmokti vertinti save ir nenuleisti rankų, susidūrus su sunkumais. Tik tada jis sugebės būti vertas savo partnerio.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis užsiverčia ant savo pečių per didelę įsipareigojimų naštą. Jis tiek įprato būti savo paties šeimininku, kad pamiršta atsipalaiduoti ir tapti pažeidžiamu bei atviru santykiuose. Ožiaragiui nereikia gintis nuo partnerio. Jis turi pasitikėti juo tiek, kad leistų jam nugriauti savo sienas ir pažinti jį tokį, koks yra iš tikrųjų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis nemoka pakovoti už save. Jis mano, kad šalia partnerio tampa geresnis, ir leidžia jam daryti viską, ką tas nori. Iš tikrųjų jis pernelyg lengvai pasiduoda kito įtakai. Vandeniui reikia mokytis nesutikti su tais dalykai, dėl kurių jis jaučiasi nelaimingas. Jam reikia daugiau klausytis savo vidinio balso ir pastebėti santykiuose kylančias problemas. Nuslopintos emocijos nėra sveikų santykių garantas.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys – kūrybinės prigimties būtybės su polinkiu į dramą. Kartais, kai jų dramos poreikis nepatenkinamas, jos ieško problemų ten, kur jų nėra. Tai gali priversti jas pernelyg brautis į asmeninį partnerio gyvenimą. Žuvims reikia liautis leisti savo mintims griauti jas iš vidaus ir pradėti gerbti partnerio asmeninę erdvę bei jo gyvenimą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder