Kaip pritraukti sėkmę rudenį? Naudingi patarimai (1)

Rudens pradžia – stebuklingas metas, kai atsinaujina mus supančio pasaulio energija. Jei norite pritraukti sėkmę šį rudenį, išbandykite vieną paprastų ritualų.

Ruduo yra metas, kai kiekvienam iš mūsų reikia padidinti savo energiją. Tai vienintelis būdas būti stipresniam, produktyvesniam ir laimingesniam. Stebėkite savo biolauką ir stenkitės kuo mažiau bendrauti su nemaloniais žmonėmis. Geriau nerizikuoti šiuo sunkiu metų laiku.

Šiukšlių išvežimo ceremonija

Tai ne tik šiukšlių išvežimas, bet ir namų valymas nuo visko, kas nereikalinga. Taigi, jums reikia surinkti visus nereikalingus daiktus, kurių nesinori išmesti. Sėkmė visada ateina ten, kur nėra nieko nereikalingo ir nėra dalykų, kurie jums primintų apie kažką blogo ir neigiamo.

Visi tokie daiktai turi būti išmesti. Išmesdami šiukšles, turite pasakyti: „Kai išmetu šiukšles iš savo gyvenimo, tegul likimas taip pat išvaro iš mano sielos visus blogus dalykus. Rudeni, duok man sėkmės, meilės ir gerumo. Aš tvarkiau savo namus, todėl esu pasiruošęs priimti gailestingumą“.

Po to išmeskite šiukšles ir atlikite kruopščiausią namų valymą. Baigę galite net pertvarkyti baldus. Viską pabaigę namus papuoškite šermukšnio šakele – tai rudens medis, kuris duoda vaisių vasaros pabaigoje ir ankstyvą rudenį. Tokiu atveju ne tik rugsėjis, bet ir visas ruduo bus itin teigiamas ir sėkmingas.

Trijų dienų ritualas su lapais

Pabandykite rasti medį geltonais lapais. Pasiimkite tris lapus, parsineškite juos namo. Pirmą dieną svarbu atsikratyti visų blogų dalykų, paliekant juos praeityje. Jums reikės žvakės ir lėkštės. 

Uždekite žvakę, paimkite vieną iš lapų ir sudeginkite, įsivaizduodami, kaip sudeginate visas mintis apie blogus dalykus, nutikusius jums vasarą ar per praėjusius metus.

Kai lapai sudegs, pasakykite: „Visi blogi dalykai sudegė, visi geri dalykai liko. Dabar aš veiksiu drąsiai, kad visi geri dalykai liktų su manimi.” Pelenus reikia išnešti į lauką ir supilti į žemę. Pabaigoje reikia pasakyti: „Taip ir bus“.

Antroji diena yra antrosios ceremonijos dalies laikas. Paimkite antrą lapą ir galvokite apie norų išsipildymą, pasidarydami iš jo talismaną. Norėdami tai padaryti, nuplaukite jį grynu, natūraliu vandeniu (ne iš čiaupo), tada suspauskite delnais ir garsiai sau pasakykite:

„Dabar tu esi mano talismanas. Atnešk man laimę. Padėkite įveikti negatyvą ir apgaulę. Išgelbėk mane nuo blogų žmonių“. Šis lapas, pripildytas rudens stiprybės, taps stipriu talismanu nuo bėdų ir problemų. Nešiokitės jį su savimi, kol pasibaigs ruduo.

Paskutinę dieną ryte paimkite paskutinį iš trijų lapų, užmerkite akis ir pagalvokite, ką norėtumėte turėti savo gyvenime dabar. Paprašykite Visatos jums tai duoti. Padėkite lapą ten, kur jo niekas neras. Laikykite jį ten, kol noras išsipildys.

Nepamirškite, kad ruduo nėra vienatvės, godumo ir nevilties metas. Stenkitės padėti žmonėms, darykite jiems daugiau gero ir apskritai stenkitės daryti tik teisingus dalykus.

Raktažodžiai
Aciu.
Valerija Sakiniene, 2021-09-24 00:26
Sidebar placeholder