Kaip skirtingi Zodiako ženklai įsivaizduoja savo sielos draugą? (1)

Kai susitinki su savo sielos draugu, tarsi susitinki su savimi… Koks žmogus būtų idealus sielos draugams kiekvienam Zodiako ženklui?

Avinas

Tas, kurį jis laiko savo nusikaltimo bendrininku.

Didžiausia Avino baimė yra įstrigti santykiuose su tuo, kuris jį traukia atgal. Jis yra pasirengęs likti vienišas, kol sutiks žmogų, kuris nori jaudinančio gyvenimo, nekenčia nuolatos būti namuose ir kuriam svetimas pavydas bei paranoja. Avinui reikia partnerio, kuris mėgsta keliauti ir nori išbandyti ką nors naujo, kad gyvenimas kartu apimtų ne sėdėjimą namuose, o keliones dviese.

Jautis

Tas, kuris jį palaiko 100 %.

Labai sunku išlaikyti santykius su Jaučiu, nes jis priešinasi bet kokiems pokyčiams ir nepasitiki naujais žmonėmis. Ironiška, kad Jaučiui „patinka“ turėti partnerį, nes taip jis gauna viską, ką myli: apkabinimus, namus, švelnumą ir galimybę būti šalia mylimo žmogaus, neišeinant iš namų. Jautis nori santykių su žmogumi, kurio akivaizdoje jis jaustųsi saugus ir galėtų atsiverti. Jo sielos draugas turėtų užpildyti jo gyvenimą rūpesčiu ir meile.

Dvyniai

Tas, kuris geba dirbti kaip komanda.

Dvyniai iš prigimties yra labai smalsūs ir aistringi. Jie neprisimena nuobodžių detalių, dėl ko nuolat girdi priekaištus. Jiems reikia žmogaus, kuris juos mylėtų tokius, kokie jie yra, ir papildytų juos, o ne pyktų dėl organizacinių įgūdžių stokos. Šiems žmonėms reikia partnerio, su kuriuo galėtų dirbti kaip komanda.

Vėžys

Tas, kuris suteikia besąlygišką meilę.

Meilė yra varomoji Vėžio gyvenimo jėga. Tai jo motyvacija visame kame. Paprastai Vėžys nuolat kam nors dovanoja savo meilę, o jo draugai ir šeima jaučiasi ypatingi ir reikalingi. Vėžiui sielos draugas yra žmogus, galintis pasiūlyti tokį patį požiūrį. Jei Vėžys gali būti savimi su savo partneriu ir atvirai su juo kalbėtis apie savo jausmus, tai jam bus tikra laimė.

Liūtas

Tas, kuris verčia jį jaustis žvaigžde.

Liūtas sielos draugu gali vadinti tik žmogų, kuris juo žavisi ir leidžia jaustis ypatingu. Toks partneris jam yra lygus, tačiau tuo pat metu jis turi pagirti savo Liūtą ir parodyti jam savo dėmesį bei pagarbą. Idealus partneris Liūtui bus tas, kuris džiaugiasi kitų žmonių sėkme bei laime ir mažiausiai pavydi visiems savo pažįstamiems.

Mergelė

Tas, kas vertina jos planavimo įgūdžius.

Mergelė dažnai gali būti apkaltinta nemokėjimu linksmintis, tačiau jai patinka būti tokiai, kokia yra. Mergelei reikia žmogaus, kuris ją papildytų ir įvertintų sunkų darbą, organizuotumą bei rūpestį, su kuriuo ji užpildo santykius. Pramogos santykiuose įmanomos tik Mergelės dėka, nes kažkas turi jas suplanuoti, už jas sumokėti ir pasirūpinti, kad grįžus iš vakarėlio namuose būtų elektra.

Svarstyklės

Tas, kuris myli draugus kaip save.

Niekas nemyli savo draugų taip, kaip Svarstyklės. Jos nori žmogaus, kuris nebūtų pavydus ir kuriam patiktų būti didesnės socialinės grupės dalimi. Svarstyklėms sielos draugas yra tas, kuriam nuoširdžiai patinka draugauti ir kuris sugeba tą draugystę išlaikyti visą gyvenimą, o ne tik sutelkti dėmesį į santykius su savo partneriu. Jis eitų į vakarėlius, vyktų į vestuves ir siektų būti didelės, linksmos bei rūpestingos žmonių grupės dalimi.

Skorpionas

Tas, kuris visada yra jo pusėje.

Skorpionas yra labai pasipūtęs ir nekenčia atrodyti pažeidžiamas, tačiau tai ne visai tinka tikriems romantikams. Jo sielos draugas yra žmogus, kuris nekenčia muštynių ir nežais pagal Skorpiono taisykles. Jis yra tiesmukas, sąžiningas ir suteikia Skorpionui palaikymo bei saugumo jausmą, leidžiantį pastarajam atsiverti.

Šaulys

Tas, kuris priverčia juoktis taip, kad net skauda pilvą.

Šaulio kasdienio gyvenimo kokybė matuojama pagal tai, kiek laiko per dieną jis praleidžia juokdamasis. Tai linksmi žmonės, nuoširdžiai tikintys, kad gyvenimas turi būti įdomus. Jiems reikia partnerio, kuris atsibunda laimingas ir kiekvieną dieną įžvelgia galimybę pakvailioti ar pasidžiaugti tuo, kad jis tiesiog gyvas.

Ožiaragis

Tas, kurio vertybės tokios pačios.

Ožiaragis turi labai didelių lūkesčių. Jis nori per daug iš gyvenimo, todėl kai kuriems žmonėms santykiai su juo būna gana varginantys. Jo idealus partneris nori to paties. Šis žmogus turi senamadišką skonį ir įsitikinimus, karjeros siekius, ir visų pirma vertina savo santykius bei šeimą.

Vandenis

Tas, kuris stimuliuoja jo protą.

Vandenis vertina žinias ir unikalumą. Jis niekada negalėtų gyventi su konservatyvių pažiūrų žmogumi arba su žmogumi, kuris laikosi kito tikėjimo. Kelias į jo širdį yra malonus pokalbis. Jis gerbia laisvai mąstančias asmenybes ir jam bus patogiausia kurti šeimą su žmogumi, kuris žino, kaip suabejoti savo įsitikinimais.

Žuvys

Tas, kuris įkvepia.

Niekas neleidžia Žuvims jaustis geriau, nei mūza, kuri įkvepia kurti. Joms reikia žmogaus, kuris paliktų jas ramybėje ir suteiktų joms reikiamą laisvę, tačiau tuo pat metu jas mylėtų. Sielos draugas yra žmogus, vertinantis tikrąją Žuvų prigimtį ir neprašantis jų keistis, skatinantis augti ir tobulėti santykiuose.

Raktažodžiai
Man labai tinka. Tik nežinia, ar tas sielos draugas apie tai žino 🙂
Intriga, 2021-10-22 10:25
Sidebar placeholder