Kaip tapti milijonieriumi? Pradėk galvoti kaip vienas jų!

Prisėdi, perskaitai įvairių ir įdomių straipsnių, įteigi sau, kad dabar jau elgsiesi kitaip, bet kitą rytą atsikeli ir vėl darai taip, kaip esi pratęs. Būna taip, tiesa? Visi turim svajonių, didesnių ar mažesnių, tačiau ką daryti, kai ta svajonė – milijonas?

Svajotojų apie tokią sumą savo sąskaitoje yra ne vienas. Mažiau yra tų, kurie imasi veiksmų. Kad pradėtumėte tai daryti, esame mes! Besiremiant milijonieriaus patirties turinčio verslininko Brian Tracy straipsniu, siūlome jums susipažinti su 6 būdais, kaip tapti milijonieriumi!

1. Kaip uždirbti daugiau pinigų? Pradėkite rašyti savo idėjas

Nusipirkite paprasčiausią užrašų knygutę ir visuomet turėkite ją su savimi. Taip visuomet galėsite ne tik užsirašyti staiga į galvą šovusias idėjas, bet ir nusipiešti jas. Nepamirškite karts nuo karto šią knygutę peržiūrėti ir patvirtinti, patobulinti, įgyvendinti idėjas, kurias sugalvojote. Jei tikslas yra tiesiog uždirbti daug pinigų, susirašykite būdus, kuriais galite tai pasiekti.

2. Tikslo siekimas: atsipalaiduokite ir apmąstykite savo finansinius tikslus

Pirmiausia tokius išsikelkite, tuomet suplanuokite, kokiais būdais ir tempais juos pasieksite. Tuomet turėkite reguliarias pertraukėles nuo darbų, kurių metu vis iš naujo tuos tikslus peržiūrėsite ir įvertinsite, kaip Jums sekasi. Tokių pertraukėlių metu neretai į galvą šauna šaunių idėjų, kurių metu sugalvotos idėjos sutaupo valandų valandas sunkaus darbo.

3. Finansinės nepriklausomybės įgijimas pasinaudojant stebuklingos lazdelės techniką

Taip, pamatėte teisingai, stebuklingos lazdelės principas. O jo esmė, kartais ramiai atsisėsti ir įsivaizduoti, o gal ir pafantazuoti, kas būtų, jei turėtumėte stebuklingą lazdelę, kurią pamojavus, visos problemos ir kliūtys, esančios kelyje iki jūsų finansinių tikslų, tiesiog dingtų.

Kokia nauda? Pirmiausia, tai problemos dingsta ir jaučiatės atsipalaidavę. Antra, labai gerai pamatote, kurios kliūtys jums yra svarbiausios, todėl jas turėtumėte šalinti pirmiausia. Trečia, įsivaizdavimas, kad pasiekėte savo tikslus ir kaip tada gyvenate, labai motyvuoja!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder