Kaip valdyti vyrą, atsižvelgiant į jo Zodiako ženklą?

Šeimoje protinga moteris visada vaidina pagrindinį vaidmenį. Norėdama tapti karaliene santykiuose, turite išmokti protingai valdyti savo antrosios pusės elgesį. Mes surinkome pagrindinius patarimus, kaip valdyti vyrą pagal jo Zodiako ženklą.

Avinas

Lengva laimėti jo palankumą. Avinas horoskope yra pagrindinis egoistas. Ar norite jį kontroliuoti? Išmokite girti ir žavėtis juo kiekviena proga. Apakintas saldžių kalbų, adresuotų jam,

Avinas net nepastebės, kaip jis pradės elgtis pagal jūsų įsakymą. Artimojo giriamas Avinas yra pasirengęs nuversti kalnus. Jis stengiasi padaryti pasaulį geresniu ir įgyvendinti visus savo artimųjų norus.

Jautis

Šis ženklas yra klasikinio vyro pavyzdys. Labiausiai jis vertina komfortą, židinio šilumą ir skanią vakarienę. Pamaitinkite jį sočiais pietumis, ir Jautis atsidurs jūsų valioje.

Jam svarbus ne tik skonis, bet ir patiekalo patiekimas. Estetas Jautis negalės praeiti pro gražiai dekoruotą lėkštę su kvapniais skanėstais. Šis ženklas mėgsta gerą poilsį. Organizuokite bendrą kelionę į gamtą. Surenkite iškylą prie upės, ir jo širdis bus jūsų kišenėje.

Dvyniai

Šio ženklo vyras labiausiai bijo prarasti laisvę ir nepriklausomybę. Vilioti jį į meilės tinklus nėra lengva. Jis netoleruoja svetimų žmonių savo asmeninėje erdvėje.

Prie jo artėkite pamažu. Laimėkite jo širdį lengvai ir nepastebimai. Stenkitės neišbaidyti užsispyrusių Dvynių. Pabandykite suteikti jiems daugiau laisvės. Pasistenkite niekaip jų neapriboti. Kuo jie bus laisvesni, tuo lengviau galėsite valdyti juos.

Vėžys

Subtilios ir pažeidžiamos sielos žmogus. Jis seks paskui ir padarys viską dėl jį mylinčios moters. Vėžiui svarbu, kad jo moteris būtų patikima ir ištikima.

Visiškai pasitikėdamas savo partnere, šis ženklas džiaugsmingai perduos jai šeimos galvos vaidmenį. Tapkite jam patikimu užnugariu. Sušildykite jį savo namų židinio šiluma. Sukurkite meilės ir pasitikėjimo atmosferą.

Liūtas

Aikštingasis Liūtas nepakenčia, kada juo manipuliuojama. Jo valdyti beveik neįmanoma. Galite jį papirkti pataikavimu. Šiuo atveju galima tikėtis atlaidumo. Tačiau nesitikėkite, kad Liūtas jums visiškai paklus.

Jam svarbu žinoti, kad jis yra atsakingas už viską. Palaikykite šią iliuziją savo santykiuose, ir Liūtas pradės klausyti jūsų patarimų.

Mergelė

Šio ženklo atstovas kelia labai aukštus reikalavimus savo išrinktajai. Ji turėtų ne tik įspūdingai atrodyti, bet ir spindėti savo išsilavinimu. Vyras netoleruos netobulos merginos šalia savęs. Tik elegantiška, rafinuota, protinga panelė gali ištirpdyti jo širdį. Tapk grakščia intelektuale, ir galėsi jam diktuoti savo sąlygas.

Stenkitės nepapulti jam į akis, kai nesate susitvarkiusi savo išvaizdos. Nerangi išrinktoji, be makiažo ir elegantiškų drabužių, vyrą-Mergelę paprasčiausiai gali atbaidyti.

Svarstyklės

Šio ženklo partnerės užduotis – būti ramiai ir nesutrikusiai visur ir visada. Jam yra svarbi harmonija ir pusiausvyra visose gyvenimo situacijose. Jis visiškai pasimeta, kada vyrauja chaosas ir netvarka. Norėdami valdyti Svarstyklių ženklo atstovą, turite tapti ramybės ir saugumo etalonu.

Tapkite jam saugiu prieglobsčiu. Jis turėtų žinoti, kad pas jus gali pasislėpti nuo problemų ir palaukti, kol praūš bet kokia gyvenimo audra.

Skorpionas

Užkariauti jo širdį nėra lengva. Dar sunkiau bandyti jį suvaldyti. Jį sužavės protinga ir gudri moteris. Jūs turite būti nenuspėjama ir nepasiekiama Skorpionui.

Norėdama suvaldyti vyrą, turite labai gerai ištyrinėti jo charakterį, įpročius ir elgesį. Tada galėsite nuspėti Skorpiono veiksmus ir pakreipti juos savo naudai.

Šaulys

Labiausiai jis vertina savo laisvę ir bijo ją prarasti. Mylimoji jam yra visų pirma ginklo draugė, kuria galima pasikliauti sunkią akimirką.

Šaulys ne tik atvers savo širdį tokiai bendražygei, bet ir išklausys jos patarimų.

Ožiaragis

Šis ženklas yra komforto mėgėjas. Padarykite taip, kad jam būtų patogus gyvenimas bei išgelbėkite jį nuo kasdienių problemų, ir Ožiaragis bus jūsų. Tačiau būkite atsargi bendraudama su juo.

Jis netoleruoja apgaulės ir melo. Pasistenkite su juo būti kuo sąžiningesnė ir atviresnė.

Vandenis

Jo širdies damai nebus lengva. Labiausiai Vandenis nemėgsta monotonijos ir rutinos. Jūs turite būti gera aktorė. Keiskite vaidmenis kasdien. Sugalvokite įvairių laisvalaikio praleidimo galimybių.

Lepinkite įvairiais maisto produktais iš viso pasaulio. Domėkitės įvairiomis meno rūšimis. Parodykite jam, kad esate ryški ir originali asmenybė. Tokiu atveju Vandenis pasitikės jumis ir leis jums jam vadovauti.

Žuvys

Šio ženklo vyras netoleruoja kitų nuomonės ir neklauso patarimų. Norėdami jį valdyti, turite meistriškai nuslėpti savo sprendimus. Kurkite savo santykius su juo taip, kad jis jūsų teiginius priimtų kaip savo.

Santykiuose su Žuvimis svarbu būti taktiškomis. Neskubėkite ir nevadovaukite jam. Leiskite vyrui pačiam pasirinkti problemos sprendimą. Jums tereikia jį šiek tiek pakreipti tinkama linkme.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder