Kandžiausi Zodiako ženklai – nuo šiek tiek karštakošiškų iki labai nepakenčiamų (1)

Tikriausiai pažįstate žmonių, kurie yra labai nemandagūs. Arba tuos, kurie mėgsta apkalbinėti. Ir dar yra pavyduolių būrys. Tačiau visus šiuos nepalankius bruožus sudėkite į vieną ir gausite labai kandų žmogų.

Jie nukirs jus viena pastaba, jei jaus grėsmę, ir nė nemirktelėję už nugaros jus apkalbės. Jei jums nusibodo jų kandžios pastabos, galbūt jums bus įdomu sužinoti, kad dėl to gali būti kaltas jų horoskopo ženklas.

Skaitykite toliau ir iš profesionalių astrologų sužinosite apie šešis pačius kandžiausius Zodiako ženklus – nuo šiek tiek karštakošiškų iki labai nekenčiamų.

6. Vėžys

Galbūt nustebsite šiame sąraše pamatę Vėžius – juk jie garsėja geranoriškumu ir atsidavimu šeimai bei draugams. Tačiau jei vieną iš jų įžeisite, saugokitės.

„Vėžiai yra vienas jautriausių Zodiako ženklų iš visų, todėl jie gali elgtis gana nedraugiškai, jei jaučiasi įžeisti“, – perspėja horoskopų sudarytojas Kyle‘as Thomasas.

Žinoma, jie nieko nepasakys jums į akis, nes yra žinomi kaip vengiantys konfliktų. Tačiau jie bus pasyviai agresyvūs ir nesijaus blogai kalbėdami jums už nugaros.

Viena iš priežasčių yra ta, kad Vėžiai linkę gyventi praeitimi.

Jie prisiriša prie nepavykusių draugysčių ir buvusiųjų, todėl nedvejodami pasakys kam nors, ką iš tikrųjų jaučia dėl tos nuoskaudos, kurią laiko.

5. Šaulys

Šauliai yra vakarėlių žmonės. Tačiau jie turi ir tamsiąją pusę.

„Nors Šauliai dažnai žinomi kaip vienas linksmiausių Zodiako ženklų, nes juos valdo Jupiteris, jie gali turėti ir piktų kėslų“, – perspėja Thomasas.

Jis apibūdina šį sprogstamąjį ugnies ženklą kaip „neatsargų, grubų, šiurkštų ir įžūlų“ ir sako, kad „jų bendravimo būdas gali labai įžeisti kitus“.

Jie pasakys jums viską, ką galvoja, nesvarstydami apie pasekmes.

Šis ženklas taip pat yra gana išdidus, todėl jei kas nors juos įžeidžia (o tai padaryti stebėtinai lengva), jų ego to negali pakęsti. Jie atkeršys kerštinga pastaba.

4. Avinas

Avinai yra gimę lyderiais, tačiau jei kas nors jiems trukdo, jie elgiasi priešiškai.

„Avinai vaizduojami kaip Zodiako vaikai, nes jie yra pirmasis Zodiako ženklas, dėl to jie gali kelti ginčus ir elgtis įžūliai, jei jų ego nebus patenkintas“, – pastebi Thomasas.

Jie netgi laikomi grubiausiu ženklu, nes yra labai kovingi ir impulsyvūs. Emily Newman, astrologė, pažymi, kad jiems patinka būti dėmesio centre.

„Bet kokia konkurencija su Avinu gali jums atskleisti jų rūstumą ir piktumą.“

Geriausias būdas sulaikyti jų kandų būdą – leisti jiems vadovauti. Tačiau, laimei, net jei juos išprovokuosite, jų pyktis ilgai netrunka.

3. Liūtas

Kaip ir Avinas, Liūtas trokšta būti geriausias iš geriausių ir dėmesio centre. Pasak Newman, išoriškai šie linksmi ekstravertai yra „malonūs, mylintys ir empatiški.“. Tačiau ji įspėja, kad „jie kenksmingi“.

Šis ugnies ženklas pasižymi karštu temperamentu, kuris prasiveržia, kai jaučiasi nuskriaustas (ne veltui jį vaizduoja liūtas).

„Liūtai negali pakęsti, kai kas nors negerbia jų, jų išdidumo ar to, ką jie myli, todėl į kiekvieną, kuris tai daro, jie žiūrės kaip į priešą“, – aiškina Thomasas.

Kol neišduosite Liūto ir nebandysite pavogti iš jo dėmesio, jie bus linksmi ir malonūs. Tačiau kai tik juos nuliūdinsite... tai jau kita istorija.

2. Dvyniai

Dvyniai moka neįtikėtinai gerai bendrauti. Jie valandų valandas kalbės apie bet ką ir gali lengvai užmegzti pokalbį su bet kuriuo žmogumi vakarėlyje.

Tačiau jie taip pat labai mėgsta spekuliuoti. Jie papasakos šmaikščią istoriją apie draugo išsiskyrimą ir netgi gali atskleisti jūsų gilią, tamsią šeimos paslaptį, jei manys, kad tai pralinksmins minią.

Kaip aiškina Thomasas, Dvynius simbolizuoja Dvyniai, todėl žinoma, kad jie turi dvi skirtingas asmenybės puses.

„Jie malonūs, kai jiems patinkate, bet greitai atkeršys, jei jausis įžeisti.“

O kadangi Dvyniai paprastai turi didžiulį draugų ratą, pernelyg lengva neteisingai suprasti tai, ką jie pasakė.

Šiam ženklui tikriausiai geriau per daug neatvirauti.

1. Skorpionas

Šis intensyvus, paslaptingas ženklas, kurį simbolizuoja skorpionas, gali būti gana nemalonus, ypač per išsiskyrimą, nesvarbu, ar su draugu, ar su antrąja puse.

Thomasas aiškina, kad taip yra todėl, kad juos „valdo Marsas, karo planeta, ir Plutonas, kraštutinumų ir dominavimo planeta“. Jie laikys nuoskaudas ir pernelyg greitai įsitrauks į dramą.

Ir nesitikėkite, kad Skorpionas pakeis savo elgesį.

„Būdami fiksuoto ženklo, jie yra užsispyrę, priešinasi pokyčiams ir sunkiai juda į priekį“, – priduria Thomasas.

Be to, tikėtina, kad jie vis tiek nematys jūsų pusės. Newman sako, kad jiems būdingas „negailestingas požiūris ir empatijos nukentėjusiems žmonėms trūkumas, tarsi auka būtų kalta“.

Žinokite, kad jie yra tie žmogus, kurie gali jums užsiimti apie bet kokią situaciją ir priversti jus jaustis kaltu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder