Kate Middleton atskleidė, ko prieš karalienės Elžbietos II laidotuves jos klausinėjo vaikai

Velso princesė Kate Middleton atskleidė, ko prieš karalienės Elžbietos II laidotuves jos klausė vaikai. Apie tai rašo žurnalas "Hello Magazine".

 

Britų monarchės laidotuvėse dalyvavo du iš trijų jos vyriausiojo anūko vaikų, o ketverių metų princą Louisą tėvai paliko namuose.

Likus kelioms dienoms iki Didžiosios Britanijos monarchės laidotuvių princas Williamas ir princesė Catherine lankėsi Vindzore, kur susitiko su savanoriais ir operatyviniais darbuotojais, padėjusiais surengti atsisveikinimo su karaliene pamaldas Vindzoro pilies Švento Jurgio koplyčioje.

Būsimojo Didžiosios Britanijos karaliaus žmona papasakojo apie vieną Elžbietos II laidotuvių saugumo aspektą, kuris sudomino jos vaikus - 9 metų princą George'ą, 7 metų princesę Charlotte ir 4 metų princą Louisą.

Trijų vaikų mama gyrė saugumo tarnybas, kurios svarbiomis dienomis stebėjo situaciją aplink Vindzoro pilį naudodamos dronus.

Mirusios karalienės anūkai apie juos klausinėjo su ypatingu susidomėjimu.

Princas George'as ir princesė Charlotte dalyvavo savo prosenelės laidotuvėse, nors 4 metų princą Louis tėvai paliko namuose.

Praėjus dviem dienoms po karalienės mirties Velso princas, kartu su princu Williamu, Kate Middleton, princu Harry ir Meghan Markle pasivaikščiojęs po Vindzoro pilį, sakė, kad persikėlę į Vindzorą jie stengiasi, jog jų vaikai "viską darytų kuo normaliau".

"Labai keista būti čia be Jos Didenybės", - prisipažino princo Williamo žmona, turėdama omenyje karalienės rezidenciją, kurioje ji buvo koronaviruso pandemijos metu.

40-metė Velso princesė atskleidė, kad jos jauniausias sūnus sunkiai priėmė žinią apie senelės mirtį.

Princas Louisas pažymėjo, kad karalienė Elizabeth vėl susitiko su savo vyru princu Philipu, kuris mirė 2021 m. balandį.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder