Kazlų Rūdos meras M. Varaška – apie draugystę su garsia dainininke, savo trūkumus ir privalumus (3)

Prieš kurį laiką Lietuvą apskriejo pikantiška žinia – žinomoje pažinčių programėlėje „Tinder“ galima išvysti romantiškų santykių beieškantį gražuolį Kazlų Rūdos merą Mantą Varašką.

Kazlų Rūdos mero širdis laisva, todėl jokio kriminalo nėra. Anksčiau M. Varaška buvo vedęs, bet santuoka iširo, o ilgą laiką Lietuvoje sklandė gandai, kad meras artimai bendrauja su dainininke Aiste Pilvelyte.

Meras KK2 laidai drąsiai patvirtino, kad buvo pora su garsia dainininke. „Apie dvejus su puse metų“, – aiškiai ir atvirai draugystės terminą KK2 laidai nurodė meras.

Deja, graži pora išsiskyrė. M. Varaška sako, kad moterims su juo gyventi sudėtinga. „Mano asmeninis gyvenimas yra komplikuotas. Lyg ir norėtųsi tvaresnių santykių ir gražesnių, ir ilgalaikių.

Bet aš suprantu, kad normaliai, save gerbiančiai moteriai aš negaliu nieko duoti“, – tiesiai sakė M. Varaška.

Meras labai daug dirba, todėl laiko moterims liktų mažai. „Tarkim, 9 vakaro grįžęs namo, su niekuo nenoriu kalbėtis. Noriu tiesiog pabūti ramiai.

Viskas faina, gerbiu, myliu, galiu pabūti apsikabinęs, bet nesu pajėgus girdėti dar daugiau problemų.

Neturiu galimybių pažiūrėti, ar vaikai baigė pamokas ruošti, jau net nekalbant, kad juos reikėtų kažkur nuvežti.

O kitą rytą turiu 6 keltis ir į darbą važiuoti“, – savo minusus vardijo aktyvus meras.

Kol kas M. Varaška gyvena vienas. Tiksliau, beveik vienas.

Su avimis. „Turėjau penkias, trys liko, dvi vilkai papjovė“, – apie savo ūkį, kuriame auga žuvys, riešutai, uogos, vaisiai, pasakos meras.

Politikas gyvena sveikai, daug sportuoja ir teisingai maitinasi. „Turiu principą, kad, jeigu yra kokios vaišės, aš valgau vieną patiekalą.

Pavyzdžiui, ateini ir sakai: man labai skani žuvis ir aš tik ją valgysiu.

Viskas dėl fermentacijos. Jei 12 valgių suvalgęs skrandį tiek prikiši, vienu metu tiesiog neturėsi tiek fermentų“, – sveikos mitybos principus dėsto meras.

Raktažodžiai
Gal tai per didelis savęs mylėjimas ir susikoncentravimas į savo poreikius? Mano žentas medikas. Atsakingas darbas, operacijos, dabar dar covid, budėjimai paromis, izoliacijoje esančių kolegų pavadavimas. Grįžta namo visiškai išsunktas. Bet jei tik namie, visas likęs laikas žmonai ir vaikams. Žaidžia su jais žaidimus, kažkur visi važiuoja pasivaikščiot, kartu leidžia laiką. Žento sunki vaikystė, jaunystė, didelė šeima, niekas nelepino, daug dirbo... Gal šitas meras koks vienturtis, gal seneliams ir tėvams buvo vienintelis lepinamas vaikas? Gal visą gyvenimą apie jį kaip apie pasaulio centrą visi sukosi, tai dabar sunku savo laiką, mintis ir energiją dalintis su kitu žmogumi. O jei dar vaikai atsirastų, tai gal dėtų į kojas nuo šeimos ilsėtis vos iš darbo grįžęs. Moteris visus 4 namų kampus laikytų. Tokiam geriau viengungiauti, o būnant mero statuse turėti sugyventinę irgi kažkaip ne lygis ir nesolidu.
Rūta, 2021-10-15 19:30
Net neieškok.nerasi.(Nebent pavyktų su našle)Moterys dabar ne moterys o kažkokios hibrides.Moteriskumas paskutinėje vietoje.Pirmoje vietoje karjera ir be saikis reikalavimas iš kito
As, 2021-10-15 14:31
Nežinau nežinau,bet tai jau panašu į snobą.Ar gali būti įdomu taip suvaržytai gyventi,maitintis.Ar neatrodo,kad tai gyvenimas ne tik dėl savęs,bet ir kitiems pasirodyti.O tai ir yra netikra.
Elena, 2021-10-14 20:41
Sidebar placeholder