Kiek pažeidžiami yra atskiri Zodiako ženklai?

Kiekvienas turime savo silpnybių, jos pasireiškia dėl skirtingų priežasčių. Astrologai tvirtina, kad mūsų gimimo laikas turi didelę įtaką mūsų charakteriui, todėl veikia ir mūsų išgyvenimus, baimes bei pažeidžiamumą. Sužinokite, ar labai pažeidžiamas esate pagal savo Zodiako ženklą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Gimėte po Avino ženklu, todėl esate užsispyręs ir ryžtingas. Jūs stengiatės būti geriausias bet kokioje situacijoje. Bet jei kas nors negerai, galite lengvai susierzinti ar įsiusti. Esate labiausiai pažeidžiamas, kai būnate supykęs.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Niekada tiesiogiai nepasakysite, kaip jaučiatės. Jūs gebate visiškai kontroliuoti savo emocijas ir racionaliai įvertinti kiekvieną situaciją. Bet šis bruožas yra ir jūsų silpnybė, nes nutinka taip, kad labai kenčiate dėl savo nekalbumo, nes ne visada esate suprantamas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Kiekviename Dvynių atstove slypi dvilypumas. Norite visiškai kontroliuoti savo gyvenimą, tačiau taip pat turite įgimtą norą būti laisvas nuo atsakomybės. Šios dvi pusės apsunkina jūsų saviraišką, nes arba norite akis į akį susidurti su savo emocijomis, arba visiškai jų nepaisyti. Jums svarbu surasti viduriuką.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Esate labai sentimentalus, linkęs viską priimti tiesiai į širdį. Būti jautriam nėra blogai, tačiau reikia išmokti susitvarkyti su savo jausmais, kad jie jūsų neužgožtų. Galbūt nežinote, kur nukreipti savo emocijas kitiems lengvai suprantamu būdu. Bet jūs galite pamažu to išmokti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Kaip Liūtas esate labai išraiškingas. Esate įsitikinęs savo jausmais ir jums nekyla problemų išsakant juos kitiems. Beveik visada jaučiatės nepažeidžiamas. Vienintelis dalykas, kuris jus skaudina, yra tada, kai būnate apleistas ir nuvertintas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jums sunku išreikšti savo emocijas. Dėl šios priežasties žmonės gali pamanyti, kad esate šaltas ir nieko nejaučiate. Bet jūs žinote, kad tai netiesa. Gali būti, kad paprasčiausiai nežinote, kaip perteikti tai, ką jaučiate, bijodamas, kad kiti jūsų nepriims. Jūs jausitės daug geriau, kai išmoksite atsiverti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Kadangi jums sunku priimti sprendimus daugeliu klausimų, jums taip pat sunku nuspręsti, kaip jaučiatės. Jūsų jausmai gilūs, bet tiesiog nežinote, kaip juos išreikšti žodžiais. Jums lengviau parodyti savo emocijas veiksmais.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono atstovai nėra patys atviriausi žmonės. Jūs linkęs sulaikyti savo emocijas, kol jos neišsilieja kaip potvynis. Ir tik tada jas labai sunku sustabdyti. Ši emocijų kontrolė yra jūsų pažeidžiamumas, nes ji gali sukelti tikrą nelaimę.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jūs jaučiate gilų ryšį su Žeme ir apskritai su žmonija. Kai kas nors iš jūsų artimųjų jaučiasi blogai, jūs nuoširdžiai įsijaučiate į to žmogaus išgyvenimus. Jūs galite taip į juos pasinerti, kad pamirštate savo gyvenimą. Nesate įpratęs slėpti savo jausmų, greitai pasakote, ką jaučiate, ir ne visada pagalvojate apie pasekmes.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Pernelyg atidžiai analizuojate kiekvieną situaciją – viską giliai jaučiate. Kartais nežinote, kaip susitvarkyti su šiais jausmais ir priversti save atsitraukti. Nenorite patirti nusivylimo ir skausmo, todėl dažnai atsukate nugarą problemai. Neužverkite savo širdies ir nebėkite nuo sunkumų, spręskite juos ir aukite aukščiau savęs.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Neskubate rodyti emocijų, jums to tikrai nereikia. Jūs įpratęs viską daryti savarankiškai ir pasikliauti tik savimi. Užtruksite daug laiko, kol kam nors atsiversite, tačiau tai padaryti verta. Neatsiribokite, aplink yra daug nuostabių žmonių, kurie nori būti arčiau jūsų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jūs rūpinatės visais ir viskuo. Nedvejodamas pasakysite net ir visiškai nepažįstamam žmogui, kaip šiuo metu jaučiatės. Tai nuostabu, kita vertus, tai atveria skylę jūsų gynyboje. Kai esate toks atviras, jus labai lengva įžeisti ir apgauti.  

Raktažodžiai
Sidebar placeholder