Kim Kardashian

Kim Kardashian sumokės 1,26 mln. JAV dolerių baudą

(1)

JAV realybės televizijos žvaigždė Kim Kardashian (Kim Kardašian) sutiko sumokėti 1,26 mln. JAV dolerių baudą už neteisėtą kriptovaliutos reklamą socialiniame tinkle „Instagram“.

Tuomet skaitmeninę valiutą ji reklamavo neatskleisdama, kad už tai gavo atlygį, pirmadienį paskelbė JAV vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC).

Komisija apkaltino K. Kardashian, kuri „Instagram“ tinkle turi 331 mln. sekėjų, todėl yra viena iš dešimties labiausiai sekamų žmonių pasauliniame socialiniame tinkle, neatskleidus to fakto, jog gavo 250 tūkst. JAV dolerių atlygį už EMAX žetonų reklamą iš „EthereumMax“. 

SEC pranešime teigiama, kad bauda apima 1 mln. JAV dolerių baudą ir 260 tūkst. JAV dolerių – pastaroji suma prilygsta K. Kardashian sumokėtai sumai ir palūkanoms. 

Realybės žvaigždė taip pat sutiko trejus metus nereklamuoti jokių kriptovaliutų. 

„Šis atvejis primena, kad kai įžymybės ar nuomonės formuotojai reklamuoja investavimo galimybes, įskaitant kriptovaliutas, tai nereiškia, kad tie investiciniai produktai tinka visiems investuotojams“, – pranešime teigė SEC pirmininkas Gary Gensleris (Garis Gensleris). 

„Raginame investuotojus atsižvelgti į galimą investicijų riziką ir galimybes, įvertinant savo finansinius tikslus“, – pridūrė jis,

Realybės žvaigžde tapusi verslininkė K. Kardashian išgarsėjo JAV realybės šou „Gyvenimas su Kardašianais“ („Keeping Up With the Kardashians“), kuriame rodomas žvaigždės šeimos narių gyvenimas Los Andžele. 

41-erių garsenybė pastaraisiais metais nuolat kūrė savo verslo imperiją – kurią daugiausia sudaro drabužių ir grožio prekių ženklai.

Pasak „Forbes“, garsenybės turto grynoji vertė siekia 1,8 mlrd. JAV dolerių.

Praėjusį mėnesį ji paskelbė, kad pradės veiklą naujoje verslo srityje, įkurdama privataus kapitalo įmonę „SKKY Partners“. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder