Kitos savaitės horoskopas (gegužės 10–16 d.)

Savaitės pradžioje geriau atsisakyti rimtų ir svarbių darbų, sumažinti emocinį bei fizinį krūvį ir pailsėti. Gegužės 11 d. – jaunatis. Nuo šios dienos galima plėsti savo bendravimo ratą, naudinga įgyti naujų žinių, nes jos bus lengvai įsisavintos ir pravers ateityje.

AVINAS

(03 21–04 20)

Mėgausitės saldžiais darbo vaisiais. Kurį laiką teko kaip reikiant paplušėti, todėl dabar galėsite šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti kur kas malonesne veikla. Žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu galite sulaukti labai netikėtų pasiūlymų, kurie gali smarkiai pakoreguoti jūsų kasdienybę. Nors iš pirmo žvilgsnio pasiūlymai gali atrodyti labai viliojantys, vertėtų nepamesti galvos ir tinkamai įvertinti pasitaikiusių galimybių privalumus ir trūkumus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Netikėta naujiena sujauks jūsų planus, ir tai gali išmušti iš vėžių. Vis dėlto, jei prisėsite ir viską gerai apgalvosite, labai greitai suprasite, kad nėra jokio reikalo nuogąstauti. Prieš priimdami svarbų sprendimą pasitarkite su savo šeimos nariais ar artimiausiais draugais: tikėtina, kad jų įžvalgos jums padės paprasčiau apsispręsti. Jei elgsitės pernelyg neapgalvotai, tikėtina, kad labai greitai gali tekti pasigailėti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Tapsite įkvepiančiu pavyzdžiu. Nestokosite energijos ir būsite nusiteikę pozityviai, todėl galėsite tiesiog kalnus nuversti. Labai greitai pastebėsite, kad ir aplinkiniai žmonės tapo kur kas darbštesni ir optimistiškesni, taigi, kartu galėsite nuveikti dar daugiau. Nors jėgų tikrai netrūks, pasistenkite neperdegti ir nepamirškite, kad atliekant svarbius darbus visų svarbiausias yra poilsis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų galvoje gims daugybė naujų idėjų, kurias degsite nekantrumu kuo greičiau įgyvendinti. Nors atrodys, kad jūsų parengtas planas neturi jokių trūkumų, labai greitai gali paaiškėti, kad paprasčiausiai pervertinote savo jėgas. Jei norite, kad viskas eitųsi tikrai sklandžiai, paprašykite, kad kas nors objektyviai įvertintų jūsų sumanymus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Mėgausitės itin maloniu laikotarpiu. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai net ir be didelių jūsų pastangų, ir tai, žinoma, džiugins. Vis dėlto žvaigždės pataria nepersistengti: jei užsikrausite per daug darbų, tikėtina, kad nespėsite jų užbaigti laiku, ir tai ims slėgti. Dabar geriausia tiesiog plaukti pasroviui ir stebėti, kur srovė jus nuneš šį kartą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Likimas jums paruošė tikrai malonių staigmenų. Nors profesinėje veikloje nenusimato nieko naujo, galite tikėtis sėkmės meilėje. Jei dar nesutikote sau skirto asmens, dabar turėsite progų užmegzti tikrai malonias pažintis. Kas žino, galbūt iš jų išsirutulios kažkas daugiau? Jei jau esate įsipareigoję, taip pat galite tikėtis malonaus laikotarpio: jūsų antroji pusė negailės komplimentų ir nuoširdaus dėmesio.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Nors kurį laiką jūsų gyvenime tvyrojo tikras chaosas, dabar viskas susitvarkys tarsi savaime. Atrodys, kad ir be didelių pastangų viskas klostosi būtent taip, kaip jūs ir norėtumėte. Jei jausitės pernelyg pavargę imtis naujos veiklos, leiskite sau šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti nedideliais gyvenimiškais malonumais, kurie kartais daro tikrus stebuklus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Nors įvairių asmeninių rūpesčių šiuo metu tikrai netrūks, taip pat gali tekti pagelbėti ir kitiems. Žvaigždės pataria neignoruoti pagalbos šauksmo ir padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia. Gali atrodyti, kad paroje yra pernelyg mažai valandų, kurių užtektų darbams užbaigti, tačiau suėmę save į rankas galite nuveikti kur kas daugiau, nei įsivaizdavote. Negailėkite savo jėgų: jau labai greitai galėsite mėgautis kur kas malonesniu laikotarpiu.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Atrodys, kad viskas einasi priešinga linkme, nei norėtųsi, ir tai gali išmušti jus iš vėžių. Vis dėlto labai greitai įsitikinsite, kad ne viskas yra taip blogai, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Reikėtų nepamiršti, kad ne viskas gyvenime yra vien tik juoda ir balta: taip pat pasitaiko ir pilkų epizodų, ir būtent tokiame dabar jums teks atsidurti. Tikrai neverta sielotis, nes tai – tik laikinas etapas, kurį labai greitai pakeis kur kas labiau džiuginantis laikotarpis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Norėsite tiesiog susisukti į antklodę ir pamiršti visą egzistuojantį pasaulį. Nors tai iš tiesų gali padėti laikinai pasislėpti nuo jus slegiančių bėdų, reikėtų atminti, kad bėgimas nuo problemų nepadeda jų išspręsti. Jei suimsite save į rankas, galimus sprendimus galėsite atrasti gerokai greičiau, taigi nepasiduokite pagundai tiesiog nuo visko atsiriboti. Jei problemų sprendimas atrodys pernelyg sudėtingas, pasitarkite su artimiausiais žmonėmis – jų įžvalgos tikrai padės kur kas greičiau pakeisti esamą situaciją.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jėgų trūkumas vers ieškoti galimybių, kaip pradėtus darbus užbaigti greičiau ir įdedant kuo mažiau pastangų. Net ir būdami labai pavargę galėsite priimti tikrai išradingus sprendimus, kurie padės jums įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis. Tikėtina, kad kitų žmonių pagalba jums leis greičiau įveikti tam tikrus sunkumus, taigi susikaupkite ir tikrai rasite geriausią išeitį.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jausitės taip, tarsi kiti žmonės būtų prieš jus susimokę. Nors neturėsite jokio noro atsisakyti savo principų ir pripažinti, kad būtent jūs suklydote, pasistenkite blaiviai įvertinti susidariusią situaciją. Stenkitės su kitais žmonėmis išlikti taktiški ir malonūs – net ir tada, jei jums atrodys, kad jie elgiasi netinkamai. Jei išliksite mandagūs, o prireikus pripažinsite savo klaidas, labai greitai sulauksite likimo siunčiamų dovanų.

Sidebar placeholder