Ką daryti, jei baigėsi skutimosi putos?

Klausiate - atsakome: ką daryti, jei baigėsi skutimosi putos?

Neskubėkite bėgti į parduotuvę, jei jums pasibaigė skutimosi putos. Ir nebandykite skusti plaukelius, kai oda yra sausa! Šie produktai atstos skutimosi putas.

Visada prieš skutimą sudrėkinkite odą.

Puikios skutimosi putų alternatyvos:

Kūdikių aliejus.

Kūdikių aliejus yra sintetinė mineralinio aliejaus forma. Jis yra puikus odos drėkiklis, neleidžia odai prarasti drėgmės ir drėgmę odoje "užrakina".

Kokosų aliejus.

Kokosų aliejus taip pat puikus odos drėkiklis. Jis taip pat turi antimikrobinių, priešuždegiminių ir antioksidantinių savybių. Jei turite į bėrimus linkusią odą, kokosų aliejaus venkite.

Plaukų kondicionierius.

Jei pasibaigė skutimosi putos jums besiskutant ir nežinote, ką daryti - panaudokite plaukų kondicionierių. Žinoma, plaukų kondicionierius skirtas plaukams, tačiau jis suminkštins plauką skutimosi metu ir išvengsite įbrėžimų, išsausėjimo, kol įsigysite naujas skutimosi putas.

Kūno kremas.

Kūno, veido kremai sukurti tam, jog sudrėkintų jūsų odą. Dėl šios priežasties kremas gali tapti puikiu pagalbininku ir skutant plaukelius. Neįtrinkite kremo į odą per daug - palikite apsauginį sluoksnį, kuris atliks putų funkciją.

Aloe vera gelis.

Dažnai naudojamas dėl savo medicininių savybių, aloe vera yra puikus odos drėkiklis, turintis vėsinantį poveikį.

Alyvuogių aliejus.

Alyvuogių aliejus turi daug odai draugiškų ingredientų, tokių kaip vitaminai A, D ,E bei K. Tačiau šis pasirinkimas kitiems gali būti šiek tiek per riebus.

Muilas.

Rankų, kūno muilas gali tapti puikia alternatyva skutimosi putoms. Muilą greitai ir lengvai rasite vonios kambaryje, jį bus lengva nuplauti. Tačiau nenaudokite šio triuko per dažnai - ilgainiui muilas gali sausinti odą.

  Rašyti komentarą

  Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  Sidebar placeholder