Ko labiausiai bijo Zodiako ženklai?

Kiekviename žmoguje gyvena baimė. Laikui bėgant ji gali išsivystyti į fobiją. Norėdami to išvengti, turite žinoti apie savo silpnybes ir su jomis kovoti. Pristatome baimių horoskopą pagal Zodiako ženklus.

AVINAS

(03 21–04 20)

Labiausiai jis bijo rutinos ir sąstingio. Avinas bijo monotonijos. Jam atrodo, kad pastovumas sukels problemų. Jis bijo, kad tuo metu negalės pasiekti savo tikslus. Norėdamas atsikratyti baimės, Avinas turėtų skaityti knygas ir žiūrėti lengvus filmus su laiminga pabaiga.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jo fobija yra pinigų trūkumo baimė. Skurdas yra blogesnis už mirtį. Jis stengiasi iš visų jėgų to išvengti. Besivaikydamas storos piniginės, Jautis pamiršta apie šeimą ir draugus. Niekas negali jo sustabdyti. Kad pinigų trūkumo perspektyva neišvestų jo iš proto, šis ženklas turėtų pradėti taupyti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pagrindinė jo baimė yra būti vienam. Šį ženklą supa daugybė draugų ir pažįstamų. Tai gali jam iškrėsti žiaurų pokštą. Nemokantys atsirinkti Dvyniai, dažnai pakankamai arti savęs prisileidžia nesąžiningus žmones. Norėdami sumažinti fobijos poveikį, turėtumėte užsiimti kūryba, daugiau dėmesio skirti sportui ir aktyviam poilsiui.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Labiausiai įtarus ženklas, bijo nuvilti kitus. Jis mano, kad visiems yra skolingas. Jo pareiga yra padėti ir įtikti aplinkiniams. Vėžys nori pasirodyti geras kitų žmonių akyse. Pikti žodžiai skaudina iki širdies gelmių. Ženklas ilgai išgyvens dėl bet kokios pašaipos, mestos jo adresu.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pagrindinė Liūto užduotis yra užimti lyderio poziciją ir būti pagrindiniu visur ir visada. Labiausiai jis bijo nepateisinti jam suteikto pasitikėjimo. Uoliai vykdo pareigas ir aktyviai palaiko žmonių susidomėjimą savo asmeniu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Labiausiai ji nemėgsta purvo ir netvarkos. Gyvena tvarkingame pasaulyje, kuriame karaliauja logika ir tvarka. Jos fobija – chaosas. Jis iššaukia didžiulę baimę. Mergelė tada visiškai pasimeta ir nežino, kaip elgtis. Norėdami atsikratyti baimės, turite mažiau planuoti ir dažniau elgtis spontaniškai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Visada stengiasi atrodyti tobulai. Mažiausias nukrypimas nuo stilingo įvaizdžio yra tikra tragedija. Norėdami kovoti su fobija, turėtumėte mažiau galvoti apie išvaizdą ir skirti daugiau laiko menui ir kūrybai.

Organizatorių nuotr.
 

Baimė © Organizatoriai

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Labiausiai uždaras ženklas stengiasi būti tobulas visur ir visada. Jis nori parodyti kitiems, kad neturi silpnybių bei prisirišimų. Nekalba apie savo įpročius, pageidavimus, skonį. Jo gyvenimas yra paslaptis. Pagrindinė baimė yra parodyti kitiems savo sielą. Tai kelia tikrą paniką. Norėdami atsikratyti fobijos, turėtumėte išmokti šiek tiek atverti širdį ir kalbėti apie savo jausmus su artimaisiais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Pagrindinė jo baimė atsidurti blogos kompanijos įtakoje. Šaulys mano, kad pesimistai, įkyruoliai, melagiai ir apgavikai neigiamai paveiks jo likimą. Norėdamas kovoti su fobija, Šaulys turi išmokti filtruoti savo aplinką ir vengti atsitiktinių pažinčių.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ženklas neturi ryškios fobijos ar tam tikros ko nors baimės. Pats Ožiaragis save įdeda į taisyklių, susitarimų ir principų rėmus. Jis stengiasi atitikti savo paties iškeltą kartelę. Nesugebėjimas jos pasiekti sukelia sąstingį. Jis praranda savikontrolę ir negali logiškai mąstyti.

Organizatorių nuotr.
 

Nerimas © SCANPIX

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šis ženklas turi daug įvairių baimių. Jis gali bijoti visko. Vandenis yra labai imlus įspūdžiams. Jo baimės atsiranda staiga ir greitai virsta fobijomis. Ženklas jas meistriškai paverčia įkvėpimo šaltiniu. Todėl fobijos padeda Vandeniui.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Įtarus ženklas, bijo sveikatos problemų. Jam svarbu, kad kūnas veiktų kaip laikrodis. Bet kokia nesėkmė kelia nerimą. Net pats menkiausias skausmas Žuvims atrodo lemtingas. Teigiamos emocijos gali padėti įveikti šią baimę. Svarbu ne savarankiškai gydytis, o kreiptis pagalbos į specialistus.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder