Kokie kompleksai kamuoja kiekvieną Zodiako ženklą?

Idealių žmonių pasaulyje nėra, kompleksai kamuoja visus. Žmonės visada kažkuo abejoja ir bijo, tačiau visa tai stengiasi paslėpti po įvairiomis kaukėmis, nors dėl to netampa laimingesni.

AVINAS

(03 21–04 20)

Užsispyrusiems ir ambicingiems šio ženklo atstovams gyvenime nėra nieko svarbesnio už pergales. Nepaisant kliūčių, jie visada ir visur turi būti lyderiai. Jei vis dėlto įvyko pralaimėjimas, prasideda savęs pažinimo laikotarpis. Astrologai primygtinai rekomenduoja Marso globojamam Avinui lengviau priimti gyvenimą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pokyčiai yra ta baimė, kurios akivaizdoje šio ženklo atstovai tiesiogine prasme sustingsta. Mėgstamiausia jų būsena yra stabilumas, o bet kokie pokyčiai tik nervina ir pykdo. Jaučiai puikiai supranta, kad be metamorfozės gyvenimas yra tiesiog neįmanomas, tačiau tuo pat metu kategoriškai atsisako keistis. Visi šio ženklo atstovų kompleksai kyla iš pasitikėjimo savimi trūkumo.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai visada nori būti lyderiais. Didžiausia jų baimė yra būti įvardytiems kaip nemokšoms. Pagrindinė Dvynių svajonė yra tapti autoritetu, į kurio nuomonę bus atsižvelgta. Jei bent vienas asmuo abejoja Dvynių žodžiais, harmonija bus prarasta ir širdį užpildys baimė.

Archyvų nuotr.

Atvaizdas © Pixabay.com

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio kompleksai labai priklauso nuo kitų nuomonės. Bandydami tai nuslėpti, jie tik apsunkina situaciją. Šio ženklo atstovai abejoja savo susidomėjimu ir reikšmingumu, taip pat ženklo atstovai dažnai turi abejonių dėl savo išvaizdos. Vėžys pats negali susidoroti su kompleksais, jam gali padėti tik labai artimas žmogus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtai yra garantuoti, kad yra geriausi žmonės, ir nuolat tai demonstruoja. Bet Liūtai vis tiek supranta, kokie jie netobuli, tačiau kategoriškai atsisako tai pakeisti. Jie yra pasirengę dėti visas pastangas, kad taptų tuo „auksiniu standartu“. Jie labai bijo, kad kas nors sužinos apie jų netobulumą ir dėl to juoksis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės yra perfekcionistės, turinčios mokinio kompleksą. Gerai, kai žmogus siekia geresnių rezultatų, bet blogai, kai proceso metu jis virsta neurotiku.

Archyvų nuotr.

Atvaizdas © Pixabay.com

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio ženklo atstovai visada stengiasi įgyti vertingą padėtį visuomenėje ir išpopuliarėti. Jie labai priklauso nuo kitų nuomonės. Veneros globojamos Svarstyklės visiškai nesupranta žmonių, todėl dažnai aplink jas yra daug toksiškų asmenybių.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio ženklo atstovai neįsivaizduoja savo gyvenimo be žmonių valdymo. Kartais jų norai lieka paslaptimi iki paskutinės akimirkos, bet kai užima lyderio vietą, tada viskas stoja į savo vietas. Jei Skorpionai nesuvaldo savęs dėl valdžios komplekso, jie gali tapti žiauriais snobais.

Archyvų nuotr.

Psichopatas © 123rf.com

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio ženklo atstovų altruizmas yra tokio masto, kad jis priverčia įsitempti kitus. Jupiterio globotiniai turi didžiulį gyvybingumą ir padidintą empatiją, todėl jie kenčia nuo Motinos Teresės komplekso. Niuansas yra tas, kad gelbėdamas pasaulį Šaulys nepastebi tų, kuriems tikrai reikia pagalbos.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Iš išorės gali atrodyti, kad Ožiaragio ženklo atstovai yra tobuli žmonės, bet ne. Saturno globojami žmonės pernelyg didžiuojasi savimi, o tai atstumia kitus žmones, geras galimybes ir perspektyvas. Ir viskas dėl to, kad jie kitus laiko nevertais savo karališkojo dėmesio.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio gyvenimą gali sugadinti pralaimėjimo baimė. Šio ženklo atstovai visiškai neturi tikėjimo savo jėgomis ir galimybėmis. Atsakomybė yra pats baisiausias išbandymas jų gyvenime. Gana sunku įrodyti Vandeniui, kad pralaimėjimai yra gyvenimo dalis ir tereikia sutelkti save.

ŽUVYS

(02 20–03 20)Neptūno globojamos Žuvys desperatiškai nenori išnaudoti visų savo jėgų. Jei iš jų reikalaujama stengtis, jos padarys kuo mažiau. Šio ženklo atstovai siaubingai bijo priimti sprendimus. Jos bijo eiti savo svajonės link, nes kiekvienas žingsnis yra tikras išbandymas.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder