Kokie požymiai, kad vyras gali nesuteikti jums to, ko norite (2)

Kartais vyras atrodo tiesiog puikus, tačiau po kelių savaičių suprantate, kad jis jums netinka. Jei pakartotinai išgyvenote nesėkmingus santykius, greičiausiai jus tiesiog traukia vyrai, kurie nesugeba jums suteikti to, ko jums reikia.

 

Organizatorių nuotr.

Štai keletas dalykų, kurių reikėtų vengti kitą kartą.

Jis atsisako eiti į kompromisą

Kompromisas yra vienas iš svarbiausių bet kokių santykių aspektų. Jūs abu galite būti labai panašūs daugeliu atžvilgių, tačiau vis tiek esate skirtingi žmonės. 

Jei vyras nenori žiūrėti jums patinkančių filmų ar eiti į jūsų mėgstamų atlikėjų koncertus, jis negali būti geras partneris.

Santykiai turi būti subalansuoti. Priešingu atveju jausitės dar vienišesnė nei būdama viena.

Jis blogai planuoja

Tai taikoma ne tik romantiškiems pasimatymams, bet ir visiems kitiems socialiniams kontaktams. Atrodo, kad esate jo asmeninė sekretorė, kuri turi praleisti daug laiko stengdamasi, kad jis taptų visaverčiu suaugusiuoju.

Iš pradžių galite norėti jam padėti, tačiau gana greitai pradėsite įsižeisti.

Jūsų seksualiniai impulsai niekada nesutampa

Aukštas ar žemas libido? Gerai, kol bus patenkinti jūsų poreikiai. Bet jei vyras nuolat atranda pasiteisinimų, kodėl negali su jumis mylėtis, jūsų savigarba ims kristi.

Paprastai tokios situacijos retai keičiasi į geresnę pusę, todėl jei jūsų netenkina intymių kontaktų dažnumas santykiuose, nesitikėkite, kad po kelių mėnesių kas nors kardinaliai pasikeis.

Jis nutyla, kai paminite santuoką

Ne visiems santykiams lemta peraugti į santuoką. Ir tai gerai. 

Nėra normalu, kad vienas partneris daugelį metų valdo kitą. Jei jūsų partneris negali atsakyti, kada norėtų susituokti, arba elgiasi netinkamai kitų žmonių vestuvėse, kuriose kartu dalyvaujate, galite būti tikra, kad jis jums nesipirš.

Ir kad jis nemoka normaliai bendrauti. Poros privalo aptarti bet kokius klausimus, net jei jie yra nemalonūs arba gali baigtis ginču.

Jis niekada jums nieko neduoda

Kiekviena pora skirtingai apsibrėžia finansinę santykių pusę.

Bet jei vyras gaili pinigų, kad palepintų jus ledais (arba paprašo nedelsiant grąžinti tai, ką išleido), netrukus pradėsite su juo elgtis kaip su kambario draugu, o ne kaip su partneriu.

Bet jei jis nelinkęs leisti pinigų, vis tiek turėtumėte jam būti pirma. Jis taip pat turi suprasti, kad jei nori išlaikyti šiuos santykius, galiausiai jūs abu turėsite užmegzti finansinį bendradarbiavimą.

Jūs turite nuolat prašyti jo padėti jums namuose

Gaila, jei žmogus neklauso, ko jo prašote. Bet jei vyrą, kaip mažą vaiką, reikia priversti ką nors daryti, santykiai sukels tik pasipiktinimą.

Jis sako taip ilgai su niekuo nesusitikinėjęs

Vyras mano, kad tai skamba maloniai, bet iš tikrųjų tai yra nerimą keliantis ženklas.

Ne, vyrai „gyvenimo aprašyme“ neprivalo turėti ilgalaikių santykių, nes kiekvienas žmogus turi savo meilės istoriją. Bet jei jūsų partneris stebisi, kad jūs abu sugebėjote taip ilgai ištverti, būkite budri.

Galbūt jis nėra toks malonus vyras, kokiu atrodo.

Jis jus ignoruoja

Jis arba nuolat blaškosi, arba tiesiog nežino, ką atsakyti. Netgi frazės „atsiprašau, bet nesu tikras, ar suprantu, ką turi omenyje“ ir „ar galėtum tai pakartoti?“ būtų geriau, nei nieko nesakyti.

Juk tikriausiai norite būti su žmogumi, su kuriuo galite normaliai pasikalbėti. Ir jei kartkartėmis jis užsidaro savyje, tuomet geriau nesitikėti bendros ateities.

Jį palietus, jis nervinasi

Ar jam 16 metų? Jei ne, tada neturėtų būti jokios priežasties jam elgtis taip nenatūraliai, kai jis jus liečia.

Jei jo delnai nuolat šlapi, lipnūs, jei nepatogiai trina nugarą ir sukelia jums daugiau skausmo nei malonumo, šie santykiai yra bent jau keisti. Laikui bėgant, jie gali pagerėti, bet greičiausiai tai nepasikeis.

Motina jam svarbesnė už jus

Mamos yra nuostabios būtybės (bent jau dažniausiai).

 Ir prieš vestuves mamos žodis jam gali nusverti daugiau nei jūsų. Bet jei tai yra standartinė situacija ir jūsų pasimatymai baigiasi anksčiau, nes mama jo laukia namuose, tuomet jūs susitikinėjate ne su vyru, o su mamos sūnumi.

Būkite pasirengusi tam, kad jūsų santykiuose visada bus trečias ratas.

Jis negali nieko nuspręsti

Net nebandykite jo paprašyti vakarienei pasirinkti restoraną, nes nesulauksite atsakymo.

Nėra blogai būti neryžtingam, tačiau jei vyras apskritai nemoka priimti sprendimų, jums gresia psichologinis ir emocinis darbas visą parą. Jums reikia žmogaus, kuris galėtų atvirai kalbėti apie tai, ko nori.

Jūs visada turite jam paaiškinti savo pokštus

Tai yra vienas ryškiausių dviejų žmonių nesuderinamumo požymių.

 Anekdotai praranda prasmę, jei turite juos paaiškinti. Bandydama susiderinti su partneriu, jūs prarandate ne tik brangų laiką, bet ir pasididžiavimą. Tačiau gera žinia yra ta, kad jūs nesate problema. 

Su tinkamesniu vyru nereikia aiškinti savo humoro jausmo. Jis jus suvoks tokią, kokia esate, ir mainais tikrai jums papasakos pokštą.

Ar atkreipiate dėmesį į šiuos punktus, kai susitikinėjate?

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai
Visi punktai atitinka. Už lango 53-čias ruduo. Pasirinkimai du: skirtis ir gyventi skurde tikintis sutikti svajonių princą arba apsimesti, kad viskas gerai.
Tai va, 2021-10-31 08:40
Vaje Kur jūs anksčiau buvote! Jau 40 metu gyvenu su tokiu vyru, užauginom vaikus, o jis taip ir nepasikeitė..
Ona, 2021-10-27 10:46
Sidebar placeholder