Kokių savybių suteikia kiekvienam Zodiako ženklui juos globojančios planetos

Didelę įtaką kiekvienam Zodiako ženklui daro jį globojanti planeta. Tai ji sustiprina jam tam tikrus charakterio bruožus. Ką verta žinoti apie tą poveikį?
 

Kaip ir kokios planetos veikia Ugnies stichijos ženklų gyvenimą?

AVINO likimui didžiausią įtaką daro trys globėjai vienu metu: Saulė dosniai apdovanoja jį jausmingumu ir emocionalumu, Marsas suteikia sveikos agresijos, motyvacijos, noro tapti geresniam, sėkmingesniam, Plutonas pašalina stereotipų įtaką.

Saulė ir Plutonas taip pat yra LIŪTO globėjai Plutonas suteikia jam nenugalimą šlovės ir sėkmės troškulį, skatina atkakliai siekti tikslo, o Saulė apdovanoja lyderio savybėmis.

Saulė ir Jupiteris kartu formuoja ŠAULIO asmenybę. Saulė suteikia jam galimybę drąsiai judėti į priekį, apeinant visas kliūtis kelyje. Jupiteris įkvepia Šaulį, todėl jis visada kupinas energijos ir motyvacijos.

Kokios planetos globoja Žemės stichijos ženklus?

Mėnulis ir Venera suteikia JAUČIUI suvokimą, koks svarbus jam patogus gyvenimas. Dėl Mėnulio poveikio jis yra empatiškas ir malonus. Venera Jautį pripildo gyvybinės energijos, todėl jis yra aktyvus ir ištvermingas.

Merkurijus kaip vienintelis MERGELĖS globėjas suteikia jai įžvalgumo, rimtumo, dėmesingumo ir ryžto. Šio Zodiako ženklo atstovai nenukryps nuo savo parinkto kelio. Jie judės į priekį nepažeisdami taisyklių.

Darbščiam OŽIARAGIUI siekti užsibrėžtų tikslų padeda iškart trys globojančios planetos: Marsas, Saturnas ir Uranas. Marsas apdovanoja jį sveika agresija. Saturnas suteikia nepajudinamo pasitikėjimo savimi. Uranas stiprina kūrybiškumą ir proto aštrumą.

Kaip globojančios planetos veikia Oro stichijos ženklų gyvenimą?

Merkurijus yra pagrindinis DVYNIŲ globėjas . Jis suteikia jiems charizmos ir iškalbos. Dėl šių savybių Dvyniai sugeba lengvai sužavėti žmones ir užmegzti santykius su vertu partneriu.

Venera ir Saturnas padeda SVARSTYKLIŲ gyvenime. Meilės planeta suteikia malonios energijos, todėl jos lengviau randa bendrą kalbą su žmonėmis.

Saturno įtaka padeda Svarstyklėms efektyviau siekti savo tikslų.

VANDENIS turi tris globėjus: Saturną, Uraną ir Neptūną. Jų sąveika paverčia šio Zodiako ženklo atstovus tokiomis išskirtinėmis asmenybėmis. Saturno padedami jie lengviau įveikia kliūtis. Uranas lemia sėkmę moksle ir kūryboje. Neptūnas gelbsti iš sunkių situacijų.

Kas ir kaip globoja Vandens stichijos ženklus?

Jupiteris ir Mėnulis padeda VĖŽIUI tapti dvasingesniam, rūpestingesniam ir empatiškesniam. Mėnulis atsakingas už jo emocialumą. Jupiteris dovanoja ramybę ir pusiausvyrą.

SKORPIONAS laikomas vienu galingiausių Zodiako ženklų – ir tik dėl patikimos trijų globėjų įtakos. Marsas suteikia jam ryžto, pasitikėjimo ir ištvermės. Uranas prideda maištingumo. Plutonas padeda rasti bendrą kalbą su žmonėmis ir sėkmingai dirbti komandoje.

ŽUVYS turi daugiausia globėjų iš visų. Joms iš karto padeda keturios planetos. Venera apdovanoja kūrybiškumu. Jupiteris stiprina jų intuiciją. Neptūnas padaro šio Zodiako ženklo atstovus optimistiškesnius ir empatiškesnius, o Mėnulis suteikia entuziazmo. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder